از: مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به: تمامی مدارس
موضوع: نتایج کشوری مسابقات رباتیک و نوآوری و ابتکارات زیست شناسی دانشگاه صنعتی شریف
باسلام واحترام ضمن عرض تبریک به کلیه افتخار آفرینان مسابقات نو آوری و ابتکارات و زیست شناسی دانشگاه صنعتی شریف،بدینوسیله به اطلاع می رساند که امسال مسابقات خلاقیت و ابتکارات روباتیک و زیست شناسی کشوری به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید که ناحیه 2 شیراز مانند سنوات قبل مقام های اول و دوم و سوم و چهارم را در رشته های زیر کسب نمود.
این موقعیت بزرگ را به دانش آموزان و خانواده های محترم آنها تبریک عرض می نمائیم.انشاء الله در جشن ستارگان ناحیه در سال 93-92 تقدیر خواهد شد.
الف- رباتیک |
|||
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
مقام |
مدرسه |
1 |
پیام فكور زیبا |
مقام اول رباتیک فوتبالیست ابتدایی |
هوشمند وصال ناحیه 2 |
2 |
علیرضا عارف زاده |
مقام سوم رباتیک فوتبالیست ابتدایی |
معارف 2ناحیه 2 |
3 |
احمد رضا عبدالهی |
مقام اول رباتیک آتش نشان راهنمایی |
دكتر سعادت ناحیه 2 |
4 |
امیر زارع |
مقام دوم رباتیک آتش نشان راهنمایی |
راهنمایی دستغیب ناحیه 2 |
5 |
احمد رضا عبدالهی |
مقام اول رباتیک فوتبالیست راهنمایی |
دكتر سعادت ناحیه 2 |
6 |
خشایار فتحی نژاد |
مقام اول رباتیک آتشنشان دبیرستان |
دبیرستان دستغیب ناحیه 2 |
7 |
فرشاد هادیانفرد |
مقام اول رباتیک آتشنشان دبیرستان |
دبیرستان دستغیب ناحیه 2 |
8 |
طاها علی آبادی |
مقام اول رباتیک آتشنشان دبیرستان |
تیزهوشان دستغیب ناحیه 2 |
9 |
مصطفی رحیمی |
مقام اول رباتیک مین یاب دبیرستان |
علوم پزشكی ناحیه 2 |
10 |
محمدحسین موسوی |
مقام اول رباتیک تعقیب خط مغناطیسی دبیرستان |
تفضلی یك ناحیه 2 |
11 |
محمد احسان میرزابیگی |
مقام اول رباتیک انباردار دبیرستان |
رسا ناحیه 2 |
12 |
ارمین منصف |
مقام دوم رباتیک انباردار دبیرستان |
دبیرستان البرز ناحیه 2 |
13 |
امیر مسعود لطفی پور |
مقام دوم رباتیک انباردار دبیرستان |
دبیرستان البرزناحیه 2 |
14 |
علیرضا دادور |
مقام دوم رباتیک انباردار دبیرستان |
دبیرستان البرزناحیه 2 |
15 |
آرمین امیدوار |
مقام سوم رباتیک جنگجو دبیرستان |
علوم پزشكی ناحیه 2 |
16 |
خشایار فتحی نژاد |
مقام چهارم رباتیک جنگجو دبیرستان |
تیزهوشان دستغیب ناحیه 2 |
17 |
سینا غلامی |
مقام چهارم رباتیک جنگجو دبیرستان |
دستغیب ناحیه 2 |
18 |
فرشاد هادیانفرد |
مقام چهارم رباتیک جنگجو دبیرستان |
دستغیب ناحیه 2 |
ب- ابتکارات و خلاقیت های جراحی و تشریح زیست شناسی |
|||
1 |
بردیا خسروی |
مقام اول زیست شناسی تشریح |
دستغیب ناحیه 2 |
2 |
علی جویانی |
مقام اول زیست شناسی تشریح |
دستغیب ناحیه 2 |
3 |
امیراشرف گنجویی |
مقام اول زیست شناسی تشریح |
دستغیب ناحیه 2 |
4 |
هلیا آریا پور |
مقام دوم زیست شناسی تشریح |
فرزانگان ناحیه 2 |
5 |
زهرا رستمی |
مقام دوم زیست شناسی تشریح |
فرزانگان ناحیه 2 |
6 |
امیر چاروسایی |
مقام دوم زیست شناسی جراحی |
دستغیب ناحیه 2 |
7 |
محمدحسین رحمانی |
مقام دوم زیست شناسی جراحی |
دستغیب ناحیه 2 |
8 |
فرشاد هادیانفرد |
مقام چهارم زیست شناسی جراحی |
دستغیب ناحیه 2 |
9 |
امیرعلی خسروی |
مقام چهارم زیست شناسی جراحی |
دستغیب ناحیه 2 |
10 |
میلاد كیانیان |
مقام چهارم زیست شناسی جراحی |
دستغیب ناحیه 2 |
11 |
مرضیه مخبری |
فنی ترین تیم رشته تشریح زیست شناسی |
فرزانگان |
12 |
شیوا احراری |
فنی ترین تیم رشته تشریح زیست شناسی |
فرزانگان |
13 |
هستی ا سدی مهر |
فنی ترین تیم رشته تشریح زیست شناسی |
فرزانگان |
تعداد کل مقام های استان فارس : 50 نفر تعداد مقام ناحیه دو : 31 نفر تعداد مقام ناحیه یک : 16 نفر تعداد مقام ناحیه چهار : 2 نفر تعداد مقام عشایری : 1 نفر