از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمام مدارس ابتدایی و متوسطه اول پسران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول پیشرفته پسران المپیاد های نجوم ، انیمیشن ، انرژی های نو و مایا
با سلام و احترام ، ضمن عرض تبریک ایام بزرگداشت مقام معلم خدمت مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله اسامی برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد های نجوم و انیمیشن و انرژی های نو و مایا اعلام می گردد . شایسته است موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانید :
موارد مهم:
1-مرحله دوم پیشرفته به مدت ده جلسه یک روز در هفته طبق جدول زیر برگزار می شود .
2-ثبت نام دانش آموزان در جلسه اول (کلاس پنج شنبه ها ۹۸/۰۳/۳۰ ) و ( کلاس سه شنبه ها ۹۸/۰۴/۰۴ ) توسط اولیاء خواهد بود.
3-دانش آموزان پس از گذراندن مرحله دوم پیشرفته در صورت کسب رتبه اول تا سوم در هفته پژوهش در آذر ماه 98 تقدیر خواهند شد.
3-حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است . عدم شرکت به منزله انصراف می باشد.
4-مبلغ هفتاد هزار تومان به حساب شماره 450156512003 بانک ملی به نام پژوهشسرای رازی واریز گردد . مبلغ واریز شده مسترد نمی گردد.
برنامه کلاس ها و اسامی دانش آموزان برگزیده
ساعت / روز |
9:20 - 8 |
10:50 – 9:30 |
12:20 - 11 |
---|---|---|---|
سه شنبه ها شروع کلاس ۹۸/۰۴/۰۴ |
الکترونیک 2 و3 |
الکترونیک 1 |
رباتیک1 |
نجوم مقدماتی |
نجوم پیشرفته دوم |
|
|
مایا پیشرفته دوم |
مایا مقدماتی |
|
|
انیمیشن مقدماتی |
انیمیشن پیشرفته دوم |
|
|
برنامه نویسی آردونیو |
برنامه نویسی مقدماتی |
برنامه نویسی پیشرفته |
|
پنج شنبه ها شروع کلاس ۹۸/۰۳/۳۰ |
انرژی های نو پیشرفته دوم |
|
انرژی های نو مقدماتی |
برگزیدگان مرحله پیشرفته اول المپیاد نجوم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای سه شنبه ساعت 10:50-9:30 )
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
آریان عباسی شاد |
طاها |
2 |
علی کرمی |
سیمای فرهنگ |
3 |
محمد مهدی کشاورزی |
ایرانیان |
4 |
آرشام سامی |
طاها |
5 |
پرهام شاه امیری |
دکتر حسابی |
6 |
محمد متین اسلام زاده |
ملک توکلیان |
7 |
ایلیا بیگدلی |
توحید |
8 |
ابوالفضل شعبانی |
ایرانیان |
9 |
محمد سینا کشاورزی |
ملک توکلیان |
10 |
دانیال نقیبی |
معارف 2 |
11 |
ارسطو عسکری |
دانشگاه شیراز |
12 |
رادین رود ساز |
دانشگاه شیراز |
13 |
متین موحدی پور |
علوم پزشکی |
14 |
امیر خشابی زاده |
خوارزمی 2 |
15 |
علیرضا دهقان |
ایرانیان |
16 |
علیرضا ملک زاده |
ایرانیان |
17 |
علیرضا رضایی |
شهدای صا ایران |
18 |
عرفان شیرزادی |
شهدای صا ایران |
برگزیدگان مرحله پیشرفته اول المپیاد انیمیشن ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای سه شنبه ساعت 10:50-9:30 )
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
دانیال برزو |
توحید |
2 |
غلامرضا مانعی |
علوی |
3 |
محمد مهدی رحیمی |
توکلیان |
4 |
سعید دلخوش |
|
5 |
رایان حیدریان |
علوم پزشکی |
6 |
صدرا قهرمانی منش |
ایرانیان |
7 |
امیر پاشا فتاحی |
علوم پزشکی |
8 |
امیرحسین والی پور |
علوم پزشکی |
9 |
امیر علی نوذری |
علوم پزشکی |
10 |
شهاب خادمی |
توکلیان |
11 |
طاها رهنما |
ایرانیان |
12 |
محمد جمشیدی |
ایرانیان |
13 |
پارسا ثریا |
معارف2 |
14 |
عرفان احمدی |
توحید |
15 |
علیرضا رحیمی |
علوی |
16 |
محمد خوارزمی راد |
دکترحسابی |
برگزیدگان مرحله پیشرفته اول انرژی های نو ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 9:20-8 )
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
پارسا آیین |
اسداله پروا |
27 |
سینا عبدالهی |
علوی |
2 |
محمد طاها عسكری |
دانشگاه شیراز |
28 |
روزبه عسكری |
هوشمند |
3 |
كریم یاری |
سیمای فرهنگ |
29 |
شایان دانشمند شیرازی |
بهارستان |
4 |
سینا نور بخش |
شهید رجایی |
30 |
پارسا یزدانی |
ملك توكلیان |
5 |
سید آرشام هاشمی |
شهید رجایی |
31 |
متین صفایی |
اسداله پروا |
6 |
امین كریمی |
دانشگاه شیراز |
32 |
امیرعباس داور دوست |
دكتر حسابی |
7 |
علیرضا فقیه |
دانشگاه شیراز |
33 |
سبحان اسفندیاری |
طاها |
8 |
آرمان تیمناك |
طاها |
34 |
سپهر سلطانی |
ایرانیان |
9 |
سام نجفی |
شهید جناب |
35 |
آرمین عباسی |
ایرانیان |
10 |
محمدمهدی ابراهیمی |
ایرانیان |
36 |
سید محمد شنطیایی زاده |
ایرانیان |
11 |
مهدی محمودی |
دانشگاه شیراز |
37 |
علی سینا لركی |
بهارستان |
12 |
امیررضا شهری |
صا ایران |
38 |
امیرمحمد ادریسی |
اسداله پروا |
13 |
محمد مجدی |
علوم پزشكی |
39 |
امیرحسین معتضدی |
ایرانیان |
14 |
امیرمحمد احمدی |
دانشگاه شیراز |
40 |
نیما رستمی |
دكتر حسابی |
15 |
امیرعلی حبیبی |
سیمای فرهنگ |
41 |
امیرمحمد هوشیار |
توحید |
16 |
عمادالدین عطایی |
شهید جناب |
42 |
محمد حسین محتشمی |
توكلیان |
17 |
محمدحسین طیبی نژاد |
شهید رجایی |
43 |
سید محمد اصلانی |
توحید |
18 |
باربد شفیعی |
بهارستان |
44 |
پارسا عباسی |
خسرو آصف |
19 |
راد حمزوی |
سیمای فرهنگ |
45 |
آریان مینا |
خسرو آصف |
20 |
امیرحسین كشاورز |
سیمای فرهنگ |
46 |
محمدپدرام رجاِیی |
معارف 1 |
21 |
محمد نیما برزو |
ایرانیان |
47 |
عرشیا قطمیری |
توحید |
22 |
ماهان كلانتری |
صا ایران |
48 |
محمد زارعی |
علوی |
23 |
علیرضا افشار |
طاها |
49 |
سید یمین نیرومند |
دكتر حسابی |
24 |
آریا ناظمی |
صا ایران |
50 |
نیما شعبانی |
توحید |
25 |
علیرضا زارعی |
علوی |
51 |
پارسا رجایی |
نو اندیشان |
26 |
محمد امین بذرافشان |
صا ایران |
52 |
محمدرضا باسعادت |
شهید ذوالانوار |
برگزیدگان مرحله پیشرفته اول المپیاد مایا ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای سه شنبه ساعت 9:20-8 )
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
آروین موحد |
معارف1 |
2 |
محمد یوسف حق جو |
نسل هوشمند فردا |
3 |
شایان زارعیان |
نسل هوشمند فردا |
4 |
فرنام تقی پور |
علوی |
5 |
طاها منصوری |
نسل هوشمند فردا |
6 |
امیر رفعتی |
علوی |
7 |
محمد رضا بهمنی |
علوی |
8 |
دانیال برزو |
توحید |