موارد مهم :
1- دانش آموزان برگزیده از مرحله مقدماتی به مرحله پیشرفته اول انتخاب گردیدند.
2- برای دانش آموزان هفت جلسه کارگاه آموزشی برگزار می شود. حضور دانش آموزان در کلاس ها الزامی است.
3- دانش آموزان دقت داشته باشند که کلاس های پژوهشسرا با سایر کلاس ها تداخل نداشته باشد.
4- کلاس ها به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و در هفتمین جلسه آزمون برگزار می شود.
5- مبلغ پنجاه هزارتومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز گردد. مبلغ واریز شده مسترد نمی گردد.
6- ثبت نام دانش آموزان در جلسه اول توسط اولیاء در پژوهشسرا انجام می شود. ( فیش واریزی را در زمان ثبت نام تحویل پژوهشسرا دهید.)
7- حضور یکی از اولیاء در جلسه اول الزامی است.
برنامه آموزشی
ساعت / روز |
9:15 - 8 |
10:40 - 9:25 |
12:05 – 10:50 |
13:30 – 12:15 |
---|---|---|---|---|
پنج شنبه صبح ها شروع کلاس 17 بهمن - 24 بهمن 1 و8 و 15 اسفند - 28 فروردین آزمون : 4 اردیبهشت ماه |
ریاضی دوم |
ریاضی سوم |
- |
- |
برگزیدگان المپیاد ریاضی دوم ( پنج شنبه ها ساعت 9:15 – 8 ، شروع کلاس 17 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
ترنم ستایشی |
شهدای صاایران |
18 |
یسنا درکی |
ابوقداره |
2 |
ویانا بذرافكن |
شهدای صاایران |
19 |
سارینا ملک پور |
روزبهان 2 |
3 |
تارا میرفردی |
علوی |
20 |
مریم محمدی |
فرشتگان |
4 |
ثنا شجاعی |
شهدای صاایران |
21 |
هستی قاسمی |
فرهنگ یک |
5 |
ستاره كمالی |
شهدای صاایران |
22 |
یسنا یگانه |
علوم پزشکی |
6 |
آناهیتا اسماعیلی |
دانشگاه |
23 |
هستی مقتدا |
فرهنگ یک |
7 |
ریحانه سادات موحد |
شهدای صاایران |
24 |
هلما حبیبی |
فرهنگ یک |
8 |
هانا بهزادی |
دانشگاه |
25 |
آرشیدا زند |
فرهنگ یک |
9 |
كیمیا گندم كار |
شهدای صاایران |
26 |
آتریسا عادل دوست |
فرهنگ یک |
10 |
نیکا بهروز |
دانشگاه |
27 |
آیسان فلاحی |
دکترحسابی |
11 |
ثمین زهرا زارع |
شهید تیمور فروغی |
28 |
نفس زارع |
دکترحسابی |
12 |
فاطمه طاهریان |
شهید تیمور فروغی |
29 |
سیده اسما انجوی مدار |
دکترحسابی |
13 |
سارا کریمی |
شهید تیمور فروغی |
30 |
روژین عزیزی |
فرشتگان |
14 |
استاتیرا زارعی |
شهید تیمور فروغی |
31 |
پارمیدا محمدی |
دکترحسابی |
15 |
مبینا فروزان |
شهید تیمور فروغی |
32 |
ساینا خواجه |
فرشتگان |
16 |
یسنا کرمی |
ابوقداره |
33 |
شقایق کاظمی |
دکترحسابی |
17 |
ملیکا صالحی |
روزبهان 2 |
34 |
هستی سالاری |
دکترحسابی |
برگزیدگان المپیاد ریاضی سوم ( پنج شنبه ها ساعت 10:40 – 9:25، شروع کلاس 17 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
ریحانه آذری |
علی محمد دوستان |
16 |
فاطمه همت زاده |
شهید تیمور فروغی |
2 |
آوین نصاران زاده |
ابوقداره |
17 |
آریانا بهاری مقدم |
علوی |
3 |
باران رجایی |
علی محمد دوستان |
18 |
هلیا طاهری |
شهید تیمور فروغی |
4 |
مهنوش هوشیار |
علی محمد دوستان |
19 |
ستایش نجفی |
شهید تیمور فروغی |
5 |
ترانه جعفری |
پرند |
20 |
زهرا سادات عرب سعدی |
شهید تیمور فروغی |
6 |
روژان حقانی |
علوم پزشکی |
21 |
ستاره قاسمی |
دکترحسابی |
7 |
باران فصیحانی |
علی محمد دوستان |
22 |
فاطمه مهدی |
فرهنگ یک |
8 |
رزانا طیبی نیا |
ابوقداره |
23 |
یسنا توکلی پور |
دکترحسابی |
9 |
مریم حسینی |
ابوقداره |
24 |
نازنین زهرا حسن زاده |
دکترحسابی |
10 |
محدثه نوه ابراهیم |
ابوقداره |
25 |
کیمیا همتی |
فرهنگ یک |
11 |
مبینا شایانی |
شهید تیمور فروغی |
26 |
هستی کاظمی |
فرهنگ یک |
12 |
آتنا رحیمی |
شهید تیمور فروغی |
27 |
فاطمه شب خیز |
دکترحسابی |
13 |
آیسا ناصری |
شهید تیمور فروغی |
28 |
یلدا جوکاری |
فرهنگ یک |
14 |
نجمه خدادی |
علوی |
29 |
فاطمه ابراهیمی فرد |
دکترحسابی |
15 |
کمند کاویانی |
شهید تیمور فروغی |
|
|
|