موارد مهم :
1- دانش آموزان برگزیده از مرحله مقدماتی به مرحله پیشرفته اول انتخاب گردیدند.
2- برای دانش آموزان هفت جلسه کارگاه آموزشی برگزار می شود. حضور دانش آموزان در کلاس ها الزامی است.
3- دانش آموزان دقت داشته باشند که کلاس های پژوهشسرا با سایر کلاس ها تداخل نداشته باشد.
4- کلاس ها به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و در هفتمین جلسه آزمون برگزار می شود.
5- مبلغ پنجاه هزارتومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز گردد. مبلغ واریز شده مسترد نمی گردد.
6- ثبت نام دانش آموزان در جلسه اول توسط اولیاء در پژوهشسرا انجام می شود. ( فیش واریزی را در زمان ثبت نام تحویل پژوهشسرا دهید.)
7- حضور یکی از اولیاء در جلسه اول الزامی است.
برنامه آموزشی
ساعت / روز |
16:45 – 15:30 |
18:10 – 16:50 |
19:35 – 18:20 |
---|---|---|---|
یکشنبه بعدازظهر شروع کلاس 13 بهمن -20 و 27 بهمن – 4و 11 اسفند – 24 فروردین آزمون : 31 فروردین ماه |
نجوم دوم |
نجوم سوم |
نجوم چهارم |
برگزیدگان نجوم دوم ( یکشنبه ها ساعت 16:45 – 15:30 ، شروع کلاس ها 13 بهمن 98 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
هستی قاسمی |
فرهنگ یک |
15 |
ترنم ستایشی |
شهدای صاایران |
2 |
مهرسا مهربان جهرمی |
دانشگاه |
16 |
محیا مختاری |
علوم پزشکی |
3 |
نفس زارع |
دکترحسابی |
17 |
ثنا بناری |
شهید تیمور فروغی |
4 |
ال آی جانبخشی |
علوی |
18 |
آترینا میری |
علوی |
5 |
آرمیتا رضاییان |
دکترحسابی |
19 |
ماهان عباسی |
علوی |
6 |
سایدا فروزان فر |
دکترحسابی |
20 |
نگار نصر |
شهدای صاایران |
7 |
هستی مقتدا |
فرهنگ یک |
21 |
فاطمه زهرا زارع |
علوم پزشکی |
8 |
آتریسا عادل دوست |
فرهنگ یک |
22 |
آنیا شادمانی |
علوم پزشکی |
9 |
هانا بهزادی |
دانشگاه |
23 |
صباح کریمی |
علوی |
10 |
مریم سادات علوی |
دکترحسابی |
24 |
کیا ناتقی زاده |
علوی |
11 |
آرشیدا زند |
فرهنگ یک |
25 |
آنیسا صفی |
ابوقداره |
12 |
نازنین زهرا فلاحی |
گوهر محمودی |
26 |
رکسانا رحمانیان |
علی محمد دوستان |
13 |
صوفیا رضایی |
دانشگاه |
27 |
مروارید سادات |
علوی |
14 |
هستی سالاری |
دکترحسابی |
28 |
ملودی کشاورز |
علوی |
برگزیدگان نجوم سوم ( یکشنبه ها ساعت 18:10 – 16:50 ، شروع کلاس ها 13 بهمن 98 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
مهربان بارانی |
دانشگاه |
10 |
آریانا بهاری مقدم |
علوی |
2 |
دیانا خدادی |
علوی |
11 |
مهرسا محمدی |
فرهنگ 1 |
3 |
عسل نظر بلند |
علوی |
12 |
مهرسا پارسا مهر |
شاهدفاطمه الزهرا |
4 |
ماهک علیزاده |
علوی |
13 |
فاطمه نصیری |
شهدای صاایران |
5 |
روژان رضایان |
دانشگاه |
14 |
کیانا زارع |
ابوقداره |
6 |
ساینا شکیبا نسب |
دانشگاه |
15 |
پرنیان گوارا |
شهدای صاایران |
7 |
ضحا جعفری |
علوی |
16 |
رزانا طیبی نیا |
ابوقداره |
8 |
زهرا نوروزیان |
علوم پزشکی |
17 |
ملیکا محمدی |
ابوقداره |
9 |
شایسته روستا |
علوی |
18 |
هستی کیانی |
ابوقداره |
برگزیدگان نجوم چهارم ( یکشنبه ها ساعت 19:35 – 18:20 ، شروع کلاس ها 13 بهمن 98 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
کتایون کاظمی |
دانشگاه |
11 |
باران شریفی |
بركاتی |
2 |
صبا حسین پور |
ابوریحان 2 |
12 |
تینا رضااله |
بركاتی |
3 |
آنیسا دارا |
نخبگان امیدفردا |
13 |
آنیا پرتابیان |
ابوقداره |
4 |
پانته آ قریشی |
ابوریحان 2 |
14 |
روژا محمدی |
شاهدفاطمه الزهرا |
5 |
ماهک خلج |
ابوریحان 2 |
15 |
روبیتا قزل بیگلو |
علوم پزشکی |
6 |
ملینا جنگی |
فرج اله محمدی |
16 |
سارا رضایی |
فرهنگ 2 |
7 |
صوفیا عزیزی |
تلاش |
17 |
یكتا گل صفتان |
بركاتی |
8 |
آترینا مبرزی |
دانشگاه |
18 |
پارمیس یدالهی |
فرهنگ 2 |
9 |
غزل بارونی |
پیوند |
19 |
سیده آتنا بهشتی کازرونی |
فرهنگ2 |
10 |
سپینود اعرابی |
علوم پزشکی |
20 |
سیده فاطمه شریفی حسینی |
فرهنگ 2 |