موارد مهم :
1- دانش آموزان برگزیده از مرحله مقدماتی به مرحله پیشرفته اول انتخاب گردیدند .
2- برای دانش آموزان هفت جلسه کارگاه آموزشی برگزار می شود. حضور دانش آموزان در کلاس ها الزامی است.
3- دانش آموزان دقت داشته باشند که کلاس های پژوهشسرا با سایر کلاس ها تداخل نداشته باشد.
4- کلاس ها به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و در هفتمین جلسه آزمون برگزار می شود.
5- مبلغ پنجاه هزارتومان (دختران به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی) و (پسران به حساب شماره 4150156512003 بانک ملی به نام پژوهشسرای رازی) واریز گردد. مبلغ واریز شده مسترد نمی گردد.
6- ثبت نام دانش آموزان در جلسه اول توسط اولیاء در پژوهشسرا انجام می شود. (فیش واریزی را در زمان ثبت نام تحویل پژوهشسرا دهید.)
7- حضور یکی از اولیاء در جلسه اول الزامی است.
برنامه آموزشی
ساعت / روز |
16:45 – 15:30 |
18:10 – 16:50 |
19:35 – 18:20 |
---|---|---|---|
چهارشنبه بعدازظهر شروع کلاس 16 بهمن -23 و 30 بهمن 7 و 14 اسفند – 27 فروردین آزمون : 3 اردیبهشت ماه |
انیمیشن پیشرفته اول پسران |
|
|
ساعت / روز |
9:15- 8 |
10:40- 9:25 |
12:05 – 10:50 |
13:30 – 12:15 |
---|---|---|---|---|
پنج شنبه صبح ها شروع کلاس 17 بهمن -24 بهمن 1 و8 و 15 اسفند – 28 فروردین آزمون : 4 اردیبهشت ماه |
انیمیشن پیشرفته اول دختران |
|
|
انیمیشن پیشرفته دوم |
برگزیدگان المپیاد انیمیشن مقدماتی دختران ( پنج شنبه ها ساعت 9:15 – 8 ، شروع کلاس 17 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
نیکا نوبختیان |
معطری |
11 |
یاسمین سقایت |
معطری |
2 |
آتاناز ابراهیمی |
پژمان |
12 |
روژینا قیصری |
معطری |
3 |
زهرا حسین آبادی |
معطری |
13 |
روژان کاظمی |
معطری |
4 |
سودا نجفی |
معطری |
14 |
آیدا ایزدی |
دانشگاه |
5 |
مهدیه الوندی مهر |
اباصالح |
15 |
کیمیا کریمی |
معطری |
6 |
بهار زارع |
اباصالح |
16 |
آرمیتا سادات خرسندیان |
برکاتی |
7 |
هستی زارع |
اباصالح |
17 |
مانیا یاری بخت |
معطری |
8 |
ملیکا قائد شرفی |
شاهد5 |
18 |
زهرا یوسفی نژاد |
معطری |
9 |
کیمیا عشقی |
معطری |
19 |
کوثر زارع |
نعمت الهی |
10 |
سحر زارع |
نعمت الهی |
|
|
|
برگزیدگان المپیاد انیمیشن پیشرفته ( پنجشنبه ها ساعت 13:30 – 12:15 ، شروع کلاس ها 17 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
مبینا صفری |
علوی |
2 |
غلامرضا مانعی |
علوی |
3 |
پارسا کریم صالح |
امام رضا (ع) |
4 |
دانیال برزو |
توحید |
5 |
سعید دلخوش |
دانشگاه |
6 |
علیرضا نعمت الهی |
دکتر حسابی |
7 |
امیر حسین نعمت الهی |
علوی |
برگزیدگان المپیاد انیمیشن مقدماتی پسران ( چهارشنبه ها ساعت 16:45 – 15:30 ، شروع کلاس ها 16 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
محمد مهدی جمشیدی |
معارف2 |
2 |
متین کیانا |
شهید مطهری |
3 |
صدرا قهرمانی منش |
ایرانیان |
4 |
دانیال صالحی |
علوی |
5 |
میلاد پیر دهقان |
علوی |
6 |
محمد پارسا حجتی منش |
سبلان |
7 |
کارن محجوب |
معارف2 |
8 |
سبحان مقیمی |
دانشگاه |