موارد مهم :
1- دانش آموزان برگزیده از مرحله مقدماتی به مرحله پیشرفته اول انتخاب گردیدند .
2- برای دانش آموزان هفت جلسه کارگاه آموزشی برگزار می شود. حضور دانش آموزان در کلاس ها الزامی است.
3- دانش آموزان دقت داشته باشند که کلاس های پژوهشسرا با سایر کلاس ها تداخل نداشته باشد.
4- کلاس ها به صورت تئوری و عملی برگزار می شود و در هفتمین جلسه آزمون برگزار می شود.
5- مبلغ پنجاه هزارتومان (دختران به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی) و (پسران به حساب شماره 4150156512003 بانک ملی به نام پژوهشسرای رازی) واریز گردد. مبلغ واریز شده مسترد نمی گردد.
6- ثبت نام دانش آموزان در جلسه اول توسط اولیاء در پژوهشسرا انجام می شود. (فیش واریزی را در زمان ثبت نام تحویل پژوهشسرا دهید.)
7- حضور یکی از اولیاء در جلسه اول الزامی است.
برنامه آموزشی
ساعت / روز |
16:45 – 15:30 |
18:10 – 16:50 |
19:35 – 18:20 |
---|---|---|---|
یکشنبه بعدازظهر شروع کلاس 13 بهمن -20 و 27 بهمن 4و 11 اسفند – 24 فروردین آزمون : 31 فروردین ماه |
تولید محتوی ابتدایی دختران |
تولید محتوی متوسطه اول دختران |
|
برگزیدگان المپیاد تولید محتوی دختران ابتدایی ( یکشنبه ها ساعت 16:45–15:30، شروع کلاس 13 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
مونا زینلی |
دکترحسابی |
14 |
پرنیان مینایی |
دانشگاه |
2 |
ثنا جعفری |
فرهنگ یک |
15 |
آرمیتا درودیان |
فرهنگ 2 |
3 |
آنیسا پور خورشید |
فرهنگ یک |
16 |
سیده دینا شاه امیریان |
فرهنگ 2 |
4 |
ملودی فارسی |
پیوند |
17 |
اسرا شهناری |
دانشگاه |
5 |
یگانه باقری |
فرهنگ یک |
18 |
مبینا بهمنی |
بركاتی |
6 |
صوفیا عزیزی |
تلاش |
19 |
ملیكا مهربان |
بركاتی |
7 |
سیده فاطمه شریفی حسینی |
فرهنگ 2 |
20 |
ملیکا میرباقری |
ابوقداره |
8 |
مبینا اردکانی |
دانشگاه |
21 |
ریحانه حسینی |
ابوقداره |
9 |
پارمیدا محمدی |
دانشگاه |
22 |
سیده ستایش موسوی |
ابوقداره |
10 |
ثنا خباز |
دانشگاه |
23 |
آندیا شیبانی |
علی محمد دوستان |
11 |
فاطمه حسنی صالح پور |
فیض |
24 |
ملیکا روستا |
علی محمد دوستان |
12 |
ایلماه عسکری |
دانشگاه |
25 |
روژان محمدی |
نخبگان امیدفردا |
13 |
انوشه شیرازی نژاد |
دانشگاه |
26 |
کوثر بهروز |
پیوند |
برگزیدگان المپیاد تولید محتوی دختران متوسطه اول ( یکشنبه ها ساعت 18:10–16:50، شروع کلاس 13 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
آوا کیانفر |
علوم پزشکی |
11 |
غزل نوری |
الزهرا |
2 |
فاطمه سلیمانپور |
شهید مطهری |
12 |
پرنیا مهبودی |
الزهرا |
3 |
فاطمه قائدی |
نعمت الهی |
13 |
فاطمه نادری |
الزهرا |
4 |
سیده شادان سبحانی |
معطری |
14 |
پرنیا حیدری |
الزهرا |
5 |
کیمیا جهانگیری |
نعمت الهی |
15 |
هلیل رزم |
معطری |
6 |
آنیسا محمدی |
یاس سپید |
16 |
زهرا زارع |
معطری |
7 |
آناهیتا حیدری |
الزهرا |
17 |
پرنیا امیری |
الزهرا |
8 |
کیانا کیان آرا |
شهید مطهری |
18 |
زینب اکبرپور |
الزهرا |
9 |
الهه محمدی |
شهید مطهری |
19 |
فاطمه مصباح |
الزهرا |
10 |
سارا حدائق |
پژمان |
20 |
مریم نصیبی |
الزهرا |