موارد مهم :
1- دانش آموزان برگزیده از مرحله مقدماتی به مرحله پیشرفته اول انتخاب گردیدند .
2- برای دانش آموزان هفت جلسه کلاس آموزشی برگزار می شود. حضور دانش آموزان در کلاس ها الزامی است.
3- دانش آموزان دقت داشته باشند که کلاس های پژوهشسرا با سایر کلاس ها تداخل نداشته باشد.
4- مبلغ پنجاه هزارتومان به حساب شماره 4150156512003 بانک ملی به نام پژوهشسرای رازی واریز گردد. مبلغ واریز شده مسترد نمی گردد.
5- ثبت نام دانش آموزان در جلسه اول توسط اولیاء در پژوهشسرا انجام می شود. (فیش واریزی را در زمان ثبت نام تحویل پژوهشسرا دهید.)
برنامه آموزشی
ساعت / روز |
16:45 – 15:30 |
18:15 – 17:70 |
19:45 – 18:30 |
---|---|---|---|
دوشنبه بعدازظهر شروع کلاس ۲۸ بهمن |
نجوم چهارم، پنجم و ششم |
نجوم سوم |
نجوم دوم |
راه یافتگان المپیاد نجوم دوم ( دوشنبه ها ساعت ۱۹:۴۵ –۱۸:۳۰ ، شروع کلاس ۲۸ بهمن ۹۸)
ردیف | نام و نام خانوادگی | آموزشگاه |
---|---|---|
۱ | محمد مهدی صیادی | دانشگاه شیراز |
۲ | امیر مهدیان | دانشگاه شیراز |
۳ | طاها حسام پور | سیمای فرهنگ |
۴ | بردیا بهنیا | توحید |
۵ | مسیح گندمکال | اسوه |
۶ | امیر حسین ناطقی | مهرتابان |
۷ | امیر رضا قاسم خانی | دکتر حسابی |
۸ | امیر محمد مصلی نژاد | طاها |
۹ | سید امیر محمد گله داری | گوهر محمودی |
۱۰ | امیر رضا نظری | علوی |
۱۱ | آرسن باصری | طاها |
۱۲ | آرمین قره خانی | بهارستان |
۱۳ | امیر محمد میر فردی | علوی |
۱۴ | محمد متین شبان | گوهر محمودی |
۱۵ | امیر محمد کریمی | علوی |
۱۶ | محمد طاها ارجائی | دکتر حسابی |
راه یافتگان المپیاد نجوم سوم ( دوشنبه ها ساعت ۱۸:۱۵ –۱۷:۰۰ ، شروع کلاس ۲۸ بهمن ۹۸)
ردیف | نام و نام خانوادگی | آموزشگاه |
---|---|---|
۱ | محمد مهدی فلاحزاده | دکتر حسابی |
۲ | آرین حسینی | مهرتابان |
۳ | آروین تابنده | توحید |
۴ | آرین مقصودی | دکتر حسابی |
۵ | شهاب یادگاری | مهرتابان |
۶ | کوروش یارمحمودی | توحید |
۷ | امیرطاها رحتمی | طاها |
۸ | متین معماری | دکتر حسابی |
۹ | پرهام صفری نیا | توحید |
۱۰ | علیرضا افراسیابی | شاهد جناب |
۱۱ | پرهام نجفی کلیانی | علوم پزشکی |
۱۲ | امیر سالار سربازی | علوم پزشکی |
۱۳ | فربد فیروزمند | صا ایران |
۱۴ | امیر علی واعظی | علوی |
۱۵ | طاها جوانمردی | رهپویان وصال |
۱۶ | محمد مهدی منوچهری | صا ایران |
۱۷ | امیر ارسالان جم پناه | صا ایران |
۱۸ | علیرضا عوض پور | سیمای فرهنگ |
۱۹ | سینا نامدار | هوشمند |
۲۰ | آراز عربی | توکلیان |
راه یافتگان المپیاد نجوم چهارم، پنجم و ششم ( دوشنبه ها ساعت ۱۶:۴۵ –۱۵:۳۰ ، شروع کلاس ۲۸ بهمن ۹۸)
ردیف | نام و نام خانوادگی | آموزشگاه |
---|---|---|
۱ | رهام محزون | مهرتابان |
۲ | علی حشمتی | شهدای صا ایران |
۳ | امیر محمد محمدی | دانشگاه شیراز |
۴ | کسری کاظمی | علوم پزشکی |
۵ | علیرضا عزیزی | علوم پزشکی |
۶ | امیرعلی حیدری | علوم پزشکی |
۷ | علیرضا حاجیانی | دانشگاه شیراز |
۸ | محمد مهدی ارشدی | مهرتابان |
۹ | سید پارسا افاضت | امام هادی (ع) |
۱۰ | مهیار آقاخانی | معارف |
۱۱ | ماهان آقاخانی | معارف |
۱۲ | عرفان کرمی | علوم پزشکی |
۱۳ | علیرضا شادی | دانشگاه شیراز |
۱۴ | سید محمد یاسین موسوی خواه | دانشگاه شیراز |
۱۵ | احمد خادم الحسینی | طاها |
۱۶ | پارسا عسکری | نسل هوشمند فردا |
۱۷ | امیر حسین فرود | سیمای فرهنگ |
۱۸ | حسین فریدونی | گوهر محمودی |
۱۹ | پاشا ضرغامی | ایرنیان |
۲۰ | ماهان زارع | خوارزمی |
۲۱ | آرمان جاوید نیا | سیمای فرهنگ |
۲۲ | امیر محمد نداف | خوارزمی |
۲۳ | محمد مهدی جوکار | طاها |
۲۴ | محمد صادق ابراهیمی | نسل هوشمند فردا |
۲۵ | ارشیا ابراهیمی منش | توکلیان |
۲۶ | پویا نادری | امام حسن عسکری (ع) |
۲۷ | آیریک فروتن | ایرنیان |