موارد مهم :
1-دانش آموزان برگزیده از مرحله مقدماتی به مرحله پیشرفته اول انتخاب گردیدند .
2- برای دانش آموزان هفت جلسه کلاس آموزشی برگزار می شود . حضور دانش آموزان در کلاس ها الزامی است .
3- دانش آموزان دقت داشته باشند که کلاس های پژوهش سرا با سایر کلاس ها تداخل نداشته باشد .
4- مبلغ پنجاه هزارتومان به حساب شماره 4150156512003 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز گردد. مبلغ واریز شده مسترد نمی گردد .
5 –ثبت نام دانش آموزان در جلسه اول توسط اولیاء در پژوهش سرا انجام می شود. ( فیش واریزی را در زمان ثبت نام تحویل پژوهش سرا دهید.)
جدول برنامه ها
ساعت / روز |
16:45 – 15:30 |
18:15 – 17 |
19:45 – 18:30 |
---|---|---|---|
دوشنبه ها بعدازظهر شروع کلاس 28 بهمن– 5و12و19 اسفند – 18و25فروردین 1 اردیبهشت |
ریاضی دوم |
ریاضی سوم |
- |
ریاضی چهارم |
ریاضی پنجم |
ریاضی ششم |
|
علوم چهارم |
علوم پنجم |
علوم ششم |
|
چهار شنبه ها بعد از ظهر شروع کلاس 30 بهمن - 7و14 و 21 اسفند – 20و27 فروردین 3 اردیبهشت ماه |
16:45 – 15:30 |
18:15 – 17 |
19:45 – 18:30 |
ریاضی چهارم |
ریاضی پنجم |
ریاضی ششم |
|
علوم چهارم |
علوم پنجم |
علوم ششم |
|
ریاضی هفتم |
ریاضی هشتم |
ریاضی نهم |
|
علوم هفتم |
علوم هشتم |
علوم نهم |
برگزیدگان المپیاد ریاضی چهارم ( دوشنبه ها ساعت 15:30 شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
علی حشمتی |
صا ایران |
۱۱ |
آرمان تیمناک |
طاها |
۲ |
پارسا روستائی |
توحید |
۱۲ |
آرمین زارع |
امام حسن عسکری (ع) |
۳ |
محمد مهیار خدابنده |
صا ایران |
۱۳ |
عرشیا قائدی |
علوم پزشکی |
۴ |
آرین اوجی مهر |
توحید |
۱۴ |
امیر محمد احمدی |
دانشگاه |
۵ |
مسیح محسنی |
طاها |
۱۵ |
سعید خیری |
علوی |
۶ |
سینا ظفر آبادی |
صا ایران |
۱۶ |
آریا رحیم پور |
سیمای فرهنگ |
۷ |
مهراد برزه |
علوم پزشکی |
۱۷ |
محمد طاها کاراندیش |
ایرانیان |
۸ |
مانی اسماعیل پور |
علوی |
۱۸ |
رضا رئیسی |
معارف ۲ |
۹ |
علیرضا حیدری تهرانی |
طاها |
۱۹ |
سهیل رنجبر |
علوی |
۱۰ |
امیر محمد علی پور |
صا ایران |
۲۰ |
سید محمد موسوی شهرکی |
علوی |
برگزیدگان المپیاد ریاضی چهارم ( چهارشنبه ها ساعت 15:30 شروع کلاس ۳۰ بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
امیر طاها فتاحی |
دکتر حسابی |
۱۱ |
علی زارع |
توکلیان |
۲ |
نیما پروین |
علوم پزشکی |
۱۲ |
آرتین پاسدار |
معارف ۲ |
۳ |
امیر علی بی آزار |
مهرتابان |
۱۳ |
ساواش ابوالحسن بیگی |
ایرانیان |
۴ |
محمد مجدی |
علوم پزشکی |
۱۴ |
آرمین عظیمی فر |
علوی |
۵ |
عارف محمد حسینی |
معارف ۲ |
۱۵ |
رضا صالحی |
توحید |
۶ |
سوشیانت دشتیان |
توحید |
۱۶ |
امیر علی حسینی |
خوارزمی |
۷ |
حسین محمودی |
معارف ۲ |
۱۷ |
امیر محمد بهمنی |
توحید |
۸ |
آروین جوانمردی |
روزبهان |
۱۸ |
یاشار صالحی |
دانشگاه |
۹ |
رادین حسن لی |
معارف ۲ |
۱۹ |
امیر علی سلطانی |
علوم پزشکی |
۱۰ |
ماهان محمدرضا زاده |
دانشگاه |
برگزیدگان المپیاد علوم چهارم ( دوشنبه ها ساعت ۱۵:۳۰ شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
سید آرمین موسوی |
طاها |
۱۰ |
سپهر وفامند |
مهرتابان |
۲ |
ارشیا محسنی فر |
توحید |
۱۱ |
کاوه جمشید نژاد |
معارف ۲ |
۳ |
مبین حجتی |
توحید |
۱۲ |
کارن فرودسی |
طاها |
۴ |
محمد حسین رنجبر |
توحید |
۱۳ |
محمد عودی |
صاایران |
۵ |
سیاوش شمس |
مهرتابان |
۱۴ |
علیرضا فقیه |
دانشگاه |
۶ |
امیررضا شهری |
صاایران |
۱۵ |
امیر علی غنی |
صاایران |
۷ |
محمد مهدی جوکار |
طاها |
۱۶ |
محمد علی شناوریان |
طاها |
۸ |
سپهر مجاز |
معارف ۲ |
۱۷ | امیر علی نعیمی | صاایران |
۹ | عباس طاقدیس | غدیر |
برگزیدگان المپیاد علوم چهارم ( چهارشنبه ها ساعت ۱۵:۳۰ شروع کلاس ۳۰ بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
نتن ال بیت یعقوب |
دکتر حسابی |
۱۰ |
محمد رضا جعفری |
علوی |
۲ |
آروین اسکندری |
طاها |
۱۱ |
پرهام خوبان |
طاها |
۳ |
محمد حسام نظری |
سیمای فرهنگ |
۱۲ |
امیر محمد آزاد |
طاها |
۴ |
محمد طاها دهقان پور |
طاها |
۱۳ |
بنیامین نامجو |
خوارزمی |
۵ |
علیرضا صداقت مهر |
دکتر حسابی |
۱۴ |
محمد متین روستا پور |
معارف ۲ |
۶ |
ماهان پور حمزه |
صاایران |
۱۵ |
احمد رضا بحرینی |
- |
۷ |
کیاراد کهزادپور |
طاها |
۱۶ |
امیر مهدی سجادیان |
معارف ۲ |
۸ |
فرهود نیکو |
مهرتابان |
۱۷ | محمد صادق زارع | معارف ۲ |
۹ | ماهان زاهدی | علوم پزشکی |
برگزیدگان المپیاد ریاضی پنجم ( دوشنبه ها ساعت 17 شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
سید شایان شجاع الدین |
علوی |
۱۳ |
اهورا بیگ محمدی |
طاها |
۲ |
پارسا آل منصور |
علوم پزشکی |
۱۴ |
سروش بفلانی |
علوم پزشکی |
۳ |
بردیا موسوی |
دکتر حسابی |
۱۵ |
پوریا یزدان شناس |
تلاش |
۴ |
سپهر احمدی |
معارف ۲ |
۱۶ |
محمد طاها اجمدی |
ایرانیان |
۵ |
امیر حسین شهریاری |
ایرانیان |
۱۷ |
محمد رضا جلوه |
دکتر حسابی |
۶ |
یوسف اسفندیاری |
ایرانیان |
۱۸ |
امیر حسین شریفی راد |
توحید |
۷ |
رضا اشرف |
علوی |
۱۹ |
علی کاوه |
دکتر حسابی |
۸ |
امیر محمد بهاری مقدم |
علوی |
۲۰ |
رهام محزون |
مهرتابان |
۹ |
سجاد سیف نژاد |
طاها |
۲۱ |
هومهر صفری راد |
ایرانیان |
۱۰ |
سینا نعمت الهی |
خوارزمی |
۲۲ |
محمد احمد زاده |
شاهد جناب |
۱۱ |
علی قاسمی |
ایرانیان |
۲۳ |
آراد صابری |
ایرانیان |
۱۲ |
امیر مهدی رستگار |
طاها |
۲۴ |
علی کاتوزی |
ایرانیان |
برگزیدگان المپیاد ریاضی پنجم ( چهارشنبه ها ساعت 17 شروع کلاس ۳۰ بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
آریا پورزاد |
علوم پزشکی |
۱۴ |
ارمیا ولی جانی |
دانشگاه |
۲ |
بردیا فلاح |
توحید |
۱۵ |
امیر محمد شادمانی |
ایرانیان |
۳ |
محمد امین شیخی |
دکتر حسابی |
۱۶ |
امیر علی صدری |
معارف ۲ |
۴ |
سینا منتظمیان |
توکلیان |
۱۷ |
محمد محمدی |
علوی |
۵ |
عرفان حسینی |
توکلیان |
۱۸ |
بنیامین صدیقی |
سبلان |
۶ |
محمد حسین عباسی |
علوی |
۱۹ |
آرتین دهقانی |
معارف ۲ |
۷ |
پارسا چیت سازی |
معارف ۲ |
۲۰ |
ماهان محسنی |
طاها |
۸ |
محمد هادی شبانی |
شاهد جناب |
۲۱ |
عرفان بهرمند جوی |
توحید |
۹ |
امیر علی مرتضائی |
علوم پزشکی |
۲۲ |
امیر علی فارسیمدان |
ایرانیان |
۱۰ |
محمد رضا باقر نژاد |
ایرانیان |
۲۳ |
سروش سالکی |
دکتر حسابی |
۱۱ |
رادمهر فرهمند |
علوم پزشکی |
۲۴ |
یزدان محسنی |
توحید |
۱۲ |
شایان مختار پور |
مهرتابان |
۲۵ |
امیر علی دشت بش |
دکتر حسابی |
۱۳ |
یوسف مهبودی |
ایرانیان |
۲۶ |
آرمین امامی |
علوم پزشکی |
برگزیدگان المپیاد علوم پنجم ( دوشنبه ها ساعت 17 شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
آرش خبازی باب اناری |
توحید |
13 |
محمد تنها |
توحید |
2 |
پارسا بازرگان |
طاها |
14 |
علی رحیمی |
شهدای صا ایران |
3 |
طاها بلاغی اینالو |
طاها |
15 |
حسین امیری |
شهدای صا ایران |
4 |
مهدی زارع |
توحید |
16 |
آرتین امیری |
شهدای صا ایران |
5 |
محمدطاها نقیب زاده |
گوهر محمودی |
17 |
آرتین فراهانی |
روزبهان |
6 |
هومن کرمی |
علوم پزشکی |
18 |
علی نادری |
توکلیان |
7 |
همایون حاتمی |
طاها |
19 |
آریا بهمنی |
طاها |
8 |
امیر کاظمی |
علوم پزشکی |
20 |
آرمین پروین |
دانشگاه |
9 |
امیر مهدی کاظمی نیا |
سبلان |
21 |
امیر محمد خدیر |
توحید |
10 |
امیر محمد زارع |
توحید |
22 |
علی روحانی |
توحید |
11 |
آران خانی |
توحید |
23 |
احسان فراحی |
معارف2 |
12 |
پارسا فرهادی |
ایرانیان |
24 |
سجاد صدرا |
علوم پزشکی |
برگزیدگان المپیاد علوم پنجم ( چهارشنبه ها ساعت 17 شروع کلاس 30 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
محمد رضا عماد |
توحید |
13 |
حسن محمدی |
مهرتابان |
2 |
هومان محقق زاده |
ایرانیان |
14 |
محمد فلاح زاده |
روزبهان |
3 |
امیر حسین زارعی |
سیمای فرهنگ |
15 |
محمد حسین قاسم زاده |
علوم پزشکی |
4 |
آرمین جابری |
علوم پزشکی |
16 |
سامان امین |
مهرتابان |
5 |
نوید ولی زاده |
غدیر |
17 |
پوریا مسعود |
خوارزمی |
6 |
علیرضا فولادی |
سبلان |
18 |
آریا خوش وفایی |
سیمای فرهنگ |
7 |
بهراد داودی |
توکلیان |
19 |
بنیامین کریمی |
دانشگاه |
8 |
پوریا صادقی |
مهرتابان |
20 |
امیر علی گله داری |
گوهر محمودی |
9 |
سید امیر محمد موسوی |
دانشگاه |
21 |
کورش مرادی |
ایرانیان |
10 |
امیر محمد جوکاری |
شهدای صا ایران |
22 |
حامد سبوکی |
طاها |
11 |
آرتین روان خواه |
معارف2 |
23 |
پارسا کاظمی |
مهرتابان |
12 |
محمد حسین حسن نژاد |
تلاش |
|
|
|
برگزیدگان المپیاد علوم ششم ( دوشنبه ها ساعت 18:30 شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
کوروش زارع |
مهرتابان |
13 |
کسری عباسی |
توحید |
2 |
محمد پارسا عابدی |
علوم پزشکی |
14 |
علی عابدی نیا |
شاهد جناب |
3 |
محمد علی رشیدی زاده |
مهرتابان |
15 |
امیر حسین نعمت الهی |
علوی |
4 |
ماهان موسوی |
مهرتابان |
16 |
علیرضا هادی |
علوم پزشکی |
5 |
امیر رضا رحیمی |
توحید |
17 |
امیر علی حیدری |
علوم پزشکی |
6 |
سپهر صحت پور |
توحید |
18 |
بهداد دهقان |
طاها |
7 |
علی اصغر توکلی |
معارف2 |
19 |
محمد حسین حیدری |
ایرانیان |
8 |
طاها روستائی |
توحید |
20 |
محمد حسنلی |
معارف |
9 |
محمد یوسف حق جو |
نسل هوشمند فردا |
21 |
امیر رضا عمادی |
ایرانیان |
10 |
سید بارمان موسوی |
طاها |
22 |
سید امیر محمد ترابی |
معارف |
11 |
علی مجاهد |
علوم پزشکی |
23 |
آرمین واصل |
علوم پزشکی |
12 |
متین پروانه نژاد |
طاها |
|
|
|
برگزیدگان المپیاد علوم ششم (چهارشنبه ها ساعت18:30 شروع کلاس 30 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
میلاد مقدم |
دانشگاه |
12 |
علی اوجی |
خوارزمی1 |
2 |
ایلیا نادری |
علوم پزشکی |
13 |
علیرضا دهقان حسام پور |
سبلان |
3 |
محمد رضا داودیان |
معارف |
14 |
امیر رضا توکلی |
معارف2 |
4 |
علی اکرمی |
توحید |
15 |
آرش احمدی |
خوارزمی |
5 |
کیارش جعفری زاده |
خوارزمی |
16 |
محمد حسین دینکانی |
طاها |
6 |
سروش فتحی نژاد |
علوم پزشکی |
17 |
عرفان شیرزادی |
صا ایران |
7 |
علیرضا نوروزی |
علوم پزشکی |
18 |
امیر رضا اسعدی |
معارف2 |
8 |
سید علیرضا موسوی خواه |
دانشگاه |
19 |
حسین منصوری |
صا ایران |
9 |
محمد مهدی قانعی |
معارف2 |
20 |
امیر حسین کیان اصل |
علوی |
10 |
امبر حسین قهرمانی |
ایرانیان |
21 |
سید طاها معصوم پور |
علوی |
11 |
امیر رضا صالح |
دانشگاه |
22 |
آیدیک فروتن |
ایرانیان |
برگزیدگان المپیاد ریاضی ششم ( دوشنبه ها ساعت18:30 شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
محمد حسین گلستانی |
توحید |
15 |
محمد حسین عباسی |
ایرانیان |
2 |
ماهان بابایی |
علوم پزشکی |
16 |
بردیا قرقانی |
دانشگاه |
3 |
امیر رضا درویشی |
مهرتابان |
17 |
صدرا قهرمان منش |
ایرانیان |
4 |
پارسا علیقلی |
علوم پزشکی |
18 |
علیرضا دهقان |
ایرانیان |
5 |
دانیال ضرابی |
طاها |
19 |
رضا روحانی |
ایرانیان |
6 |
سید امیر محمد موسوی |
طاها |
20 |
محمد سام ریحانی |
توحید |
7 |
سیاوش اسدی |
علوی |
21 |
محمد علی یزدانی فر |
توحید |
8 |
اشکان اکابر |
دانشگاه |
22 |
سپهر ذوقی |
طاها |
9 |
محمد ایزدی |
ایرانیان |
23 |
محمد طاها محمد زاده شیرازی |
توحید |
10 |
بهراد کریمی |
دانشگاه |
24 |
محمد پارسا ارم |
توحید |
11 |
یاسان شمسی |
توحید |
25 |
محمد رضا دست بالا |
توحید |
12 |
علیرضا زارع |
معارف2 |
26 |
سبحان اسفندیاری |
طاها |
13 |
علیرضا شادی |
دانشگاه |
27 |
آبتین ماری اوریاد |
مهرتابان |
14 |
آرتین سلیمی |
علوم پزشکی |
|
|
|
برگزیدگان المپیاد ریاضی ششم ( چهارشنبه ها ساعت 18:30 شروع کلاس 30 بهمن 98)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
امیر علی رضایی |
علوم پزشکی |
15 |
محمد سینا خردمند |
طاها |
2 |
سینا عطایی پور |
صا ایران |
16 |
پویان محمدی |
علوم پزشکی |
3 |
امیر محمد دهقانی |
دکتر حسابی |
17 |
میثاق خوش خرامان |
سیمای فرهنگ |
4 |
امیر حسین محبوب |
طاها |
18 |
پارسا نظری رودکی |
توحید |
5 |
علی ناصری |
مهرتابان |
19 |
علیرضا قره قانی |
شهدای صا ایران |
6 |
متین موحدی پور |
علوم پزشکی |
20 |
امیر رضا قاسمی |
دراک |
7 |
محمد رضا شریفی |
خوارزمی |
21 |
محمد مهدی مذنب |
معارف2 |
8 |
محمد پویان صداقت |
معارف |
22 |
امیر حسین امیدی |
توکلیان |
9 |
کیان رحمان نیا |
علوم پزشکی |
23 |
آریا کشتگر |
خوارزمی |
10 |
پارسا حدادی |
دانشگاه |
24 |
عرشیا قاسمی |
شاهد جناب |
11 |
عرفان شهبازی |
توحید |
25 |
آرشام رشیدی |
ایرانیان |
12 |
امیر علی خالصی |
توحید |
26 |
رایکا رحمتی |
علوم پزشکی |
13 |
ماهان فتحی |
ایرانیان |
27 |
امیر مهدی کریمی پورباصری |
دکتر حسابی |
14 |
بردیا بهادری |
ایرانیان |
28 |
کوروش عسکری |
علوم پزشکی |