موارد مهم :
1-دانش آموزان برگزیده از مرحله مقدماتی به مرحله پیشرفته اول انتخاب گردیدند .
2- برای دانش آموزان هفت جلسه کلاس آموزشی برگزار می شود . حضور دانش آموزان در کلاس ها الزامی است .
3- دانش آموزان دقت داشته باشند که کلاس های پژوهش سرا با سایر کلاس ها تداخل نداشته باشد .
4- مبلغ پنجاه هزارتومان به حساب شماره 4150156512003 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز گردد. مبلغ واریز شده مسترد نمی گردد .
5 –ثبت نام دانش آموزان در جلسه اول توسط اولیاء در پژوهش سرا انجام می شود. ( فیش واریزی را در زمان ثبت نام تحویل پژوهش سرا دهید.)
جدول برنامه ها
ساعت / روز |
16:45 – 15:30 |
18:15 – 17 |
19:45 – 18:30 |
---|---|---|---|
چهار شنبه ها بعد از ظهر شروع کلاس 30 بهمن - 7و14 و 21 اسفند – 20و27 فروردین 3 اردیبهشت ماه |
ریاضی هفتم |
ریاضی هشتم |
ریاضی نهم |
علوم هفتم |
علوم هشتم |
علوم نهم |
برگزیدگان المپیاد ریاضی هفتم ( چهارشنبه ها ساعت 16:45 - 15:30 شروع کلاس 30 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
آموزشگاه |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
محمد رضا افشاری |
شهید دستغیب |
۱۸ |
حسین فرهی |
شهید دستغیب |
۲ |
امیر رفعتی |
شهید دستغیب |
۱۹ |
بابک بیات |
علوم پزشکی |
۳ |
محمد حکانلو |
شهید دستغیب |
۲۰ |
نوید نجفی |
علوم پزشکی |
۴ |
محمد حسن قامت |
شهید مطهری |
۲۱ |
علیرضا قربانی |
معارف |
۵ |
آرین ناصری |
شهید دستغیب |
۲۲ |
امیر حسین محبی |
رهپویان وصال |
۶ |
سورنا فولادی وندا |
شهید دستغیب |
۲۳ |
فرزین صالحی |
خسرو آصف |
۷ |
عرفان معصومی |
شهید مطهری |
۲۴ |
علی آب روش |
توحید |
۸ |
پارسا بهرامیان |
توحید |
۲۵ |
مهدی عرفان بستانیان |
معارف ۱ |
۹ |
محمد امین طاهری |
خسرو آصف |
۲۶ |
محمد متین مروج |
علوم پزشکی |
۱۰ |
سبحان اعتمادی |
دانشگاه |
۲۷ |
متین زارع |
مهرتابان |
۱۱ |
سید رضا مصباحی |
توحید |
۲۸ |
امیر علی معصومی نژاد |
مهرتابان |
۱۲ |
عرفان دهقانی |
توحید |
۲۹ |
سام اسدی |
دکتر حسابی |
۱۳ |
علیرضا شهروزی |
علوم پزشکی |
۳۰ |
محمد کیان دوستی |
دکتر حسابی |
۱۴ |
محمد طاها هوشیاری |
شهید دستغیب |
۳۱ |
علی صفاری |
شهید دستغیب |
۱۵ |
امیر حسین روستا |
خسرو آصف |
۳۲ |
هانی اولیائی |
معارف ۱ |
۱۶ |
امیر حسین عطار |
علوم پزشکی |
۳۳ |
امیر علی مقدسی |
توحید |
۱۷ |
پویا محمودی |
توحید |
۳۴ |
آریا حکمتی نیا |
معارف ۱ |
برگزیدگان المپیاد علوم هفتم ( چهارشنبه ها ساعت 16:45 - 15:30 شروع کلاس 30 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
سید پویا مکی |
توحید |
۱۲ |
محمد مهدی صالحی |
توحید |
۲ |
ابوالفضل ماندگاری |
توحید |
۱۳ |
امیر محمد نیکو |
معارف ۲ |
۳ |
جواد افشاری |
توحید |
۱۴ |
سبحان اژدها کش پور |
معارف ۲ |
۴ |
پوریا زارع شاه آبادی |
توحید |
۱۵ |
رامین چهرازی |
دکتر حسابی |
۵ |
پویا زارع شاه آبادی |
توحید |
۱۶ |
سینا محمدی |
شاهد ذوالنوار |
۶ |
محمد ریاضی |
معارف ۱ |
۱۷ |
محمد مهدی سیاه قلاتی |
معارف ۲ |
۷ |
محمد امین جهاندیده |
معارف ۱ |
۱۸ |
امیر حسین فروزنده |
خسرو آصف |
۸ |
محمد مهدی اسماعیلی |
توحید |
۱۹ |
سهیل کرمی |
مهرتابان |
۹ |
رضا مرادی |
معارف ۲ |
۲۰ |
عبدالمجید دستان |
شاهد ذوالنوار |
۱۰ |
فرنود فلاحتی |
دکتر حسابی |
۲۱ |
امیر حسین اسکندری |
دکتر حسابی |
۱۱ |
کیارش خسروی |
مهرتابان |
برگزیدگان المپیاد ریاضی هشتم ( چهارشنبه ها ساعت 18:15 – 17 شروع کلاس 30 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
محمد مهدی محمدی |
نواندیشان |
۹ |
رامتین سیف زاده |
معارف ۱ |
۲ |
پارسا حق نیا |
معارف ۱ |
۱۰ |
علیرضا زارع |
معارف ۱ |
۳ |
محمد احسان یزدانی |
رهپویان وصال |
۱۱ |
امیر حسین کهن |
معارف ۱ |
۴ |
عرشیان خداشناس |
دکتر حسابی |
۱۲ |
علیرضا سرچقایی |
معارف ۲ |
۵ |
علیرضا خلیلی |
ایمان |
۱۳ |
امیر کسری فرمانی |
رهپویان وصال |
۶ |
فرنام زارع |
خسرو آصف |
۱۴ |
سید طاها مولودی |
رهپویان وصال |
۷ |
آرتین اطاعتی |
علوم پزشکی |
۱۵ |
سینا صادقی |
خسرو آصف |
۸ |
محمد شریفی |
شاهد ذوالنوار |
برگزیدگان المپیاد علوم هشتم ( چهارشنبه ها ساعت 18:15 – 17 شروع کلاس 30 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
محمد نظری |
معارف ۱ |
۱۰ |
محمد حسین شریفی |
معارف ۱ |
۲ |
سید علی اصغر سوزنده فر |
دکتر حسابی |
۱۱ |
محمد علی حسینی |
خرد |
۳ |
محمد ایمان بیضاوی |
نواندیشان |
۱۲ |
امیر ارشیا توتونچی |
توحید |
۴ |
رضا ذولانوار فرد |
علوم پزشکی |
۱۳ |
محمد رضا اسکندری |
شاهد ذوالنوار |
۵ |
عرفان ایزدپناه |
علوم پزشکی |
۱۴ |
علی کرمی |
دکتر حسابی |
۶ |
امیر رضا رستمی |
شهید دستغیب |
۱۵ |
محمد افراسیابی |
شاهد ذوالنوار |
۷ |
سید امیر محمد حسینی |
خسرو آصف |
۱۶ |
علیرضا عابدی |
رهپویان وصال |
۸ |
ماهان انصاری فرد |
معارف ۱ |
۱۷ |
پوریا شجاعی |
رهپویان وصال |
۹ |
علیرضا تقوی |
علوم پزشکی |
۱۸ |
علی روحانی |
رهپویان وصال |
برگزیدگان المپیاد ریاضی نهم ( چهارشنبه ها ساعت 19:45 – 18:30 شروع کلاس 30 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
سید امیر رضا حسینی فر |
خسرو آصف |
۶ |
آرشام سورغالی |
دانشگاه |
۲ |
ماهان طهماسبی |
شاهد ذوالنوار |
۷ |
سید احسان موسوی |
خسرو آصف |
۳ |
نوید خلیلی |
شهید دستغیب |
۸ |
محمد کریمی |
معارف ۲ |
۴ |
امیر عبدی |
علوم پزشکی |
۹ |
فرهاد فلاحی |
دانشگاه |
۵ |
ابوالفضل هوشنگی |
معارف ۱ |
برگزیدگان المپیاد علوم نهم ( چهارشنبه ها ساعت 19:45 – 18:30 شروع کلاس 30 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
۱ |
امیر حسین رستمی |
علوم پزشکی |
۹ |
آرش شیروانی |
معارف ۲ |
۲ |
ایلیا عرب زاده |
دانشگاه |
۱۰ |
مهدی صفری |
شاهد ذوالنوار |
۳ |
میعاد دیداری |
علوم پزشکی |
۱۱ |
نیما خورسندی |
خرد |
۴ |
علیرضا خوشنامی |
خسرو آصف |
۱۲ |
سینا شیخ نیا |
معارف ۲ |
۵ |
عرشیا مرادی |
دانشگاه |
۱۳ |
امیر آقایی |
خسرو آصف |
۶ |
شایان شادمانی |
مهرتابان |
۱۴ |
امین اکبری |
معارف ۲ |
۷ |
پوریا حاجتی |
معارف ۲ |
۱۵ |
سهیل کریمی |
معارف ۲ |
۸ |
محمد مهدی زارع |
معارف ۲ |