از: مديريت آموزشوپرورش ناحيه 2 شيراز
به: کلیه مدارس ابتدایی و متوسطه اول پسران و پژوهش سرای رازی
موضوع: اسامی دانش آموزان برتر المپیاد ریاضی و علوم ابتدایی ومتوسطه اول پسران
با سلام و احترام - ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی به اطلاع می رساند آزمون تئوری المپیاد ریاضی و علوم
( پنجم و ششم و هشتم ونهم ) مدارس پسرانه در تاریخ 95/11/07 در پژوهش سرای رازی ناحیه 2 برگزار گردید . بدینوسیله اسامی رتبه های برتر خدمتتان معرفی می گردد . شایسته است مدیران وپژوهشیاران گرامی موارد زیر را به اطلاع کلیه منتخبین برسانند تا حقی از آن ها ضایع نگردد.
موارد مهم :
1- از رتبه های برتر در جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا تقدیر بعمل خواهد آمد .
2- دانش آموزان برگزیده مرحله دوم به جشنواره های استانی و کشوری معرفی می شوند .
3- رتبه های برتر در كلاسهای چالش هوش ریاضی وچالش هوش علوم بصورت رایگان مجاز به شركت هستند.
4- زمان و ساعت تشکیل كلاسهای چالش هوش ریاضی و علوم طبق جدول زیر می باشد .
روز و ساعت کلاس |
ساعت 17:30- 16 |
ساعت 19:10- 17:40 |
شروع کلاس چهارشنبه ها 27/11/95 |
چالش هوش ریاضی هشتم |
چالش هوش ریاضی ششم |
چالش هوش ریاضی پنجم |
چالش هوش علوم ششم |
|
چالش هوش علوم نهم |
چالش هوش علوم هشتم |
|
چالش هوش علوم پنجم |
|
پایه پنجم المپیاد ریاضی :
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رتبه |
نام آموزشگاه |
١ |
محسن صلاح |
رتبه ١ |
دبستان علوم پزشكی |
٢ |
آریا گل كاری |
رتبه ٢ |
دبستان نسل هوشمند |
٣ |
آرش محمدی |
رتبه ٢ |
دبستان دكتر حسابی |
٤ |
آرشام زندی |
رتبه ٣ |
دبستان علوم پزشكی |
پایه پنجم المپیاد علوم :
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رتبه |
نام آموزشگاه |
١ |
نیما شعبانی |
رتبه ١ |
دبستان معارف٢ |
٢ |
ایلیا پروین |
رتبه ٢ |
دبستان علوی |
٣ |
علی حمیدی |
رتبه ٣ |
دبستان علوم پزشكی |
پایه ششم المپیاد ریاضی :
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رتبه |
نام آموزشگاه |
١ |
محمدحسین لیاقت |
رتبه ١ |
دبستان علوی |
٢ |
نوید خلیلی |
رتبه ٢ |
دبستان علوم پزشكی |
٣ |
محمدحسن شریف |
رتبه ٣ |
دبستان معارف ٢ |
پایه ششم المپیاد علوم :
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رتبه |
نام آموزشگاه |
١ |
آریا اقتداری |
رتبه ١ |
دبستان غدیر |
٢ |
آرتین زارعی |
رتبه ٢ |
دبستان علوم پزشكی |
٣ |
امیرحسین كاظمی كیا |
رتبه ٣ |
دبستان معارف ٢ |
پایه هشتم المپیاد ریاضی :
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رتبه |
نام آموزشگاه |
١ |
محمدامین جمالی |
رتبه ١ |
دبیرستان شهید دستغیب |
٢ |
امیرعلی دستغیب |
رتبه ٢ |
دبیرستان توحید |
٣ |
سینا ایمانی |
رتبه ٣ |
دبیرستان توحید |
پایه هشتم المپیاد علوم :
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رتبه |
نام آموزشگاه |
١ |
محمدامین جمالی |
رتبه ١ |
دبیرستان شهید دستغیب |
٢ |
امیرحسین حمزه ای نژاد |
رتبه 1 |
دبیرستان علوم پزشكی |
٣ |
حسین احمدی |
رتبه 2 |
دبیرستان شاهد ذوالانوار |
4 |
عرشیا رستمیان |
رتبه 3 |
دبیرستان علوی |
پایه نهم المپیاد ریاضی :
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رتبه |
نام آموزشگاه |
١ |
علیرضا روستا |
رتبه ١ |
دبیرستان توحید |
٢ |
اریا نامداری |
رتبه ٢ |
دبیرستان شاهد ذوالانوار |
پایه نهم المپیاد علوم :
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
رتبه |
نام آموزشگاه |
١ |
محمدجعفر رحمتی |
رتبه ١ |
دبیرستان معارف ١ |
٢ |
علی اكبری كیان |
رتبه ٢ |
دبیرستان اندیشه |
٣ |
سینا محمدی |
رتبه ٣ |
دبیرستان شاهد ذوالانوار |