از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمامی مدارس متوسطه اول پسران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول المپیاد های ( انجمن علمی ) علوم - ریاضی و انیمیشن
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله به اطلاع می رساند که از بین دانش آموزان شرکت کننده در المپیاد های علوم، ریاضی و انیمیشن ، سه برابر ظرفیت در مرحله اول انتخاب گردیدند . شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند:
موارد مهم:
1-کلاس ها 6 جلسه به صورت تئوری و عملی برگزار می شود . ( جلسه ششم آزمون می باشد. )
2-مبلغ 40 هزار تومان به حساب شماره 4150156512003 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.
3-حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است . عدم شرکت به منزله انصراف می باشد.
4-ثبت نام در جلسه اول ( دوشنبه 29/11/97 ) و پنجشنبه انیمیشن فلش 2/12/97 توسط اولیاء محترم در پژوهش سرا می باشد.
برنامه کلاس ها و اسامی دانش آموزان برگزیده
الف) دوشنبه ها
ساعت / روز |
16:50 – 15:30 |
18:20 - 17 |
19:50 – 18:30 |
---|---|---|---|
دوشنبه شروع کلاس 97/11/29 روزهای کلاس ( 29بهمن - 6و 13 و20اسفند – 19 و26 فروردین98) |
ریاضی هشتم |
ریاضی نهم |
ریاضی هفتم |
علوم نهم |
علوم هشتم |
علوم هفتم |
ب) چهارشنبه ها
ساعت / روز |
16:50-15:30 |
---|---|
چهارشنبه شروع کلاس 97/12/01 روزهای کلاس ( 1 و 8 و15و22 اسفند -21و28 فروردین 98) |
انیمیشن مایا |
ج) پنجشنبه ها
ساعت / روز |
9:50-8:30 |
---|---|
پنجشنبه شروع کلاس 97/12/02 روزهای کلاس ( 2 و 9 و16و23 اسفند -22و29 فروردین 98) |
فلش |
برگزیدگان مرحله اول المپیادانیمیشن، زمان تشکیل کلاس ها روزهای پنجشنبه ساعت 08:30 – 09:50 (فلش)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
رایان حیدریان |
علوم پزشکی |
2 |
امیر حسین نعمت الهی |
علوی |
3 |
امیر پاشا فتاحی |
علوم پزشکی |
4 |
امیر حسین والی پور |
علوم پزشکی |
5 |
سعید دلخوش |
دانشگاه |
6 |
غلامرضا مانعی |
علوی |
7 |
پارسا ثریا |
معارف2 |
8 |
محمد مهدی رحیمی |
توکلیان |
9 |
امیر علی نوذری |
علوم پزشکی |
10 |
عرفان احمدی |
توحید |
11 |
محمد خوارزمی |
دکتر حسابی |
12 |
شهاب خادمی |
توکلیان |
13 |
محمد رضا بهمنی |
علوی |
14 |
علیرضا رحیمی |
علوی |
15 |
طاها رهنما |
ایرانیان |
16 |
امیر حسین رضایی |
دکتر حسابی |
17 |
محمد جمشیدی |
ایرانیان |
18 |
علی رضایی |
علوی |
19 |
امیر حسین مقدس |
شهید صدیقی |
20 |
علیرضا انبارکی |
دکتر حسابی |
برگزیدگان مرحله اول المپیادانیمیشن، زمان تشکیل کلاس ها روزهای چهارشنبه ساعت 16:50 – 15:30 (مایا)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
آروین موحد |
معارف1 |
2 |
دانیال برزو |
توحید |
3 |
امیر رفعتی |
علوی |
4 |
طاها منصوری |
نسل هوشمند |
5 |
محمد یوسف حق جو |
نسل هوشمند |
6 |
فرنام تقی پور |
علوی |
7 |
شایان زارعیان |
نسل هوشمند |
برگزیدگان مرحله اول المپیادریاضی هفتم، زمان تشکیل کلاس ها روزهای دوشنبه صبح ساعت 19:50 – 18:30
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
رادمهر راحمی |
شهید دستغیب |
2 |
سجاد سبحانی |
توحید |
3 |
کوروش توکل فرد |
خسرو آصف |
4 |
امیرحسین ملک پور |
شهید دستغیب |
5 |
رامتین سیف زاده |
معارف1 |
6 |
پویا نظری |
توحید |
7 |
علی قائد شرفی |
خسرو آصف |
8 |
سام صدیق |
معارف1 |
9 |
علیرضا بهمنی |
توحید |
10 |
محمد امین شجاعی |
خسرو آصف |
11 |
رهام رازقیان |
توحید |
12 |
یاشار حیدری |
معارف1 |
13 |
آرش درودچی |
علوم پزشکی |
14 |
حمید رضا صابری تبار |
علوم پزشکی |
15 |
آرتین اطاعتی |
علوم پزشکی |
16 |
پویا اسلامی نیا |
نواندیشان |
17 |
عرشیان خداشناس |
دکتر حسابی |
18 |
علیرضا سه چغایی |
معارف2 |
19 |
رضا عباسی |
دکتر حسابی |
20 |
محمد امین پیروی |
شاهد ذوالانوار |
21 |
عرشیا کشاورز |
ارشیا |
22 |
امیر نوروزی |
دکتر حسابی |
23 |
امیر حسین مس فروش |
دکتر حسابی |
24 |
امیر رضا خانی |
دکتر حسابی |
برگزیدگان مرحله اول المپیادعلوم هفتم، زمان تشکیل کلاس ها روزهای دوشنبه ساعت 19:50 – 18:30
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
پارسا رشیدی |
شاهد ذوالانوار |
2 |
ابوالفضل منصور ابادی |
شاهد ذوالانوار |
3 |
امید رضا رستمی |
علوم پزشکی |
4 |
ایلیا پروین |
علوی |
5 |
محمد حسین بیات |
دکتر حسابی |
6 |
ارشیا حسینی |
دکتر حسابی |
7 |
علی کرمی |
دکتر حسابی |
8 |
رضا ذوالانوار فرد |
علوم پزشکی |
9 |
امیر عباس کاظمی |
معارف2 |
10 |
امیر مهدی ضحاکی فرد |
مهرتابان |
11 |
عرفان میرزا خانی |
علوی |
12 |
آرتین بیگدلی |
توحید |
13 |
محمد کبود خانی |
توحید |
14 |
علیرضا زارع |
معارف1 |
15 |
محمد پدرام رجایی |
معارف1 |
16 |
امیر حسین شکری زاده |
دکتر حسابی |
17 |
پوریا افراسیابی |
توحید |
18 |
محمد حسین شریفی |
معارف1 |
19 |
سپهر سهم الدینی |
توحید |
20 |
محمد رضا اسکندری |
معارف2 |
21 |
محسن مردانی |
خسرو آصف |
22 |
آرشام مظفری |
معارف1 |
23 |
ماهان انصاری فرد |
معارف2 |
24 |
امیر علی حکمت |
خسرو آصف |
25 |
امیر حسین کهن |
معارف1 |
26 |
دانیال ساربانی |
دکتر حسابی |
27 |
امیر حسن زاده |
معارف1 |
28 |
آروین فضیلت |
خسرو آصف |
29 |
محمد سنجابکی |
معارف1 |
برگزیدگان مرحله اول المپیادریاضی هشتم، زمان تشکیل کلاس ها روزهای دوشنبه ساعت 16:50 – 15:30
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
ماهان طحامی |
توحید |
2 |
نوید خلیلی |
شهید دستغیب |
3 |
محمد متین کارگر |
توحید |
4 |
محمد حسین ارجمند |
دکتر حسابی |
5 |
ابوالفضل هوشنگی |
معارف1 |
6 |
آرشام افشاری |
توحید |
7 |
علی شهوند |
دکتر حسابی |
8 |
حمید رضا احمدی |
معارف1 |
9 |
محمد مهدی زارع |
معارف2 |
10 |
سید محمد علی امامی |
معارف1 |
11 |
امیر عیدی |
مهرتابان |
12 |
محمد امین کریم زاده |
علوم پزشکی |
13 |
محمد امین رستگاری |
مهرتابان |
14 |
میغاد دیداری |
علوم پزشکی |
15 |
امیر حسین رونقی |
مهرتابان |
16 |
ماهان طهماسبی |
شاهد ذوالانوار |
17 |
محمد کریم زادگان |
علوم پزشکی |
18 |
امیر عباس یار محمودی |
مهرتابان |
19 |
آرشام سورغانی |
مهرتابان |
20 |
کیارش کاظمی |
علوم پزشکی |
برگزیدگان مرحله اول المپیاد علوم هشتم، زمان تشکیل کلاس ها روزهای دوشنبه ساعت 18:20 - 17
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
امیر حسین صفاری |
معارف1 |
2 |
سید علیرضا عباسیان |
معارف1 |
3 |
سینا کهزادی |
معارف2 |
4 |
امیر حسین رستمی |
علوم پزشکی |
5 |
محمد رضا مهدوی |
خسرو آصف |
6 |
معین حیدری |
معارف2 |
7 |
امین علی پور |
خسرو آصف |
8 |
امین اکبری |
معارف1 |
9 |
امیر نجف زاده |
علوم پزشکی |
10 |
سینا شیخ نیا |
معارف2 |
11 |
امین رضا ریاضی |
معارف1 |
12 |
ابوالفضل سقائیان فرد |
خسرو آصف |
13 |
مهدی گلستانی |
خسرو آصف |
14 |
ابوالفضل احمدی |
معارف1 |
15 |
امیر عباس نامدار |
خسرو آصف |
16 |
محمد جواد دهقانی |
معارف2 |
17 |
محمد علی محمدیان |
علوی |
18 |
ایلیا عرب زاده |
مهرتابان |
19 |
محمد امین یاری |
شاهد ذوالانوار |
20 |
عرشیا مرادی |
مهرتابان |
21 |
آرشام رحمانی |
نواندیشان |
22 |
عرفان پارسا مطلق |
معارف1 |
23 |
ابوالفضل کریمی |
دکتر حسابی |
24 |
علی عبدالهی |
علوی |
25 |
سینا شایان نسب |
دکتر حسابی |
26 |
امیر قیام خواه |
شاهد ذوالانوار |
27 |
امید خسروانی |
دکتر حسابی |
28 |
تیمور نورسته |
علوی |
29 |
امیر حسین افسری |
دکتر حسابی |
30 |
یاشار حمیدی نیا |
مهرتابان |
برگزیدگان مرحله اول المپیادریاضی نهم، زمان تشکیل کلاس ها روزهای دوشنبه ساعت 18:20 - 17
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
حسین کاویانی |
توحید |
2 |
نوید فتوح آبادی |
نواندیشان |
3 |
علیرضا آرین |
توحید |
4 |
حسین خدری |
مهرتابان |
5 |
علیرضا اکبری |
معارف1 |
6 |
امیر حسین کشاورز |
خسرو اصف |
7 |
مهدی مرادی خو |
معارف1 |
8 |
محمد رضا معتمدی |
شاهد ذوالانوار |
9 |
علی رنجبر |
معارف1 |
10 |
عباس طاهری |
معارف1 |
11 |
محمد علی فلامرزی |
معارف1 |
12 |
رضا ابطحیان |
مهرتابان |
13 |
عرفان یزدان پناه |
نواندیشان |
14 |
فرنام ایرجی |
دکتر حسابی |
15 |
پارسا دریا زاده |
معارف1 |
برگزیدگان مرحله اول المپیادعلوم نهم، زمان تشکیل کلاس ها روزهای دوشنبه ساعت 16:50 – 15:30
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|
1 |
محمد نوح پیشه |
توحید |
2 |
یوسف قاسمی |
نواندیشان |
3 |
محمد صادق نگهداری |
شاهد ذوالانوار |
4 |
محمد جواد زارعی |
شاهد ذوالانوار |
5 |
حمید رضا آزادی |
شاهد ذوالانوار |
6 |
شهریار قاسم زاده |
خسرو آصف |
7 |
محمد رضا رهبرعالم |
نواندیشان |
8 |
رضا مقدس |
معارف1 |
9 |
امیر رضا یوسفی |
معارف1 |
10 |
محمد حیدری |
توحید |
11 |
عرشیا خارستانی |
معارف1 |
12 |
علیرضا دهقان |
خسرو آصف |
13 |
حسین برزگر |
علوم پزشکی |
14 |
امیر شهریاری |
معارف1 |
15 |
شایان اشرف |
معارف1 |
16 |
امیر حسین معتمد |
معارف1 |
17 |
محمد حسین محب پور |
فروغ اندیشه |