از: مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به:تمام مدارس ابتدایی
موضوع: منتخبین مسابقه موشک آبی
با سلام و احترام ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله اسامی برگزیدگان مسابقه موشک آبی خدمتتان ارسال می گردد.
الف- نفرات اول تا سوم
نام و نام خانوادگی |
مقام |
پایه |
آموزشگاه |
جوایز |
---|---|---|---|---|
الیا احسنت |
اول |
چهارم |
دانشگاه |
جایزه 700هزار تومان+تندیس و لوح تقدیر+جایزه غیر نقدی |
آرتین پزشکیان |
دوم |
سوم |
طاها |
جایزه 500هزار تومان+تندیس و لوح تقدیر+جایزه غیر نقدی |
ماهان آذر نژاد |
سوم |
سوم |
دکتر حسابی |
جایزه300هزار تومان+تندیس و لوح تقدیر+جایزه غیر نقدی |
ب-نفرات چهارم تا شصت و چهارم جایزه +تندیس و لوح تقدیر+جایزه غیر نقدی
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
پایه |
آموزشگاه |
---|---|---|---|
4 |
کیان خسروی |
دوم |
دکتر حسابی |
5 |
سپهر معصومی |
سوم |
آزادی |
6 |
باران قربانی |
سوم |
صاایران |
7 |
پارسا شجاعیان |
سوم |
صاایران |
8 |
ابوالفضل قنبری |
چهارم |
اسداله پروا |
9 |
نورا صحرا خیز |
سوم |
مهرآیین |
10 |
دیبا رزم پا |
چهارم |
مهرآیین |
11 |
محمدحسین قاضی |
دوم |
پروا |
12 |
فاطمه حسینی |
پنجم |
علوم پزشکی |
13 |
النا زبردست |
سوم |
فرج الله محمدی |
14 |
سیدطاها افسری |
اول |
صاایران |
15 |
کسرا رستگار فرد |
سوم |
آزادی |
16 |
علیرضا محمدی |
اول |
دانشگاه پسزانه |
17 |
پارسا دهقانی |
چهارم |
پروا |
18 |
رامیلا فلاحی |
دوم |
پوشینه بافت |
19 |
سهیل فخری |
دوم |
طاها |
20 |
عسل حسینی |
پیش دبستانی |
صاایران |
21 |
غزال روحی بخش |
ششم |
نوبهاران |
22 |
محمدرضا نظری |
اول |
طاها |
23 |
امیرحسین مقیمی |
دوم |
دانشگاه پسزانه |
24 |
سلمان سلطانی |
اول |
پوشینه بافت |
25 |
آرشیدا لاری |
چهارم |
فرهنگ |
26 |
ابوالفضل رعیتی |
دوم |
دکترحسابی |
27 |
یکتا زارع |
چهارم |
صاایران |
28 |
ریحانه پناهیان |
سوم |
علوم پزشکی |
29 |
بردیا میری |
چهارم |
توکلیان |
30 |
کیانا پناهی خو |
دوم |
مهرآیین |
31 |
ثنا فاطمی |
سوم |
دوستان |
32 |
محیا روح پرور |
سوم |
مهرآیین |
33 |
آرمین جابری |
چهارم |
علوم پزشکی |
34 |
آیناز دارای سنگری |
پنجم |
ابوقداره |
35 |
محمدپارسا رستمی نژاد |
چهارم |
توکلیان |
36 |
زهرا رضایی |
پنجم |
اتحادی |
37 |
ساینا نورالهی |
دوم |
لوری |
38 |
محمدرضا استوار |
پنجم |
نوبهاران |
39 |
ماهان نوروزی |
اول |
نگهبان |
40 |
هستی علیپوریان |
پنجم |
فرهنگ |
41 |
طاها عباسی نیا |
دوم |
معارف |
42 |
مونا زینلی |
دوم |
دکترحسابی |
43 |
فاطمه آریا نژاد |
اول |
شاهد فاطمه الزهرا |
44 |
محمدرضا طاهری |
دوم |
اتحادی |
45 |
محمدابراهیمی |
اول |
علوم پزشکی |
46 |
آذین زاهد |
دوم |
آزادی |
47 |
محمدمتین چهره نگار |
چهارم |
خوارزمی |
48 |
فاطمه سادات طباطبایی نسب |
اول |
مصلح موعود |
49 |
ثنا زراعت پیشه |
دوم |
9دی |
50 |
یکتا مهکرانی |
ششم |
امام رضا |
51 |
امیرعلی خشادی زاده |
چهارم |
خوارزمی |
52 |
عبدالله زارع |
ششم |
اتحادی |
53 |
ارکیده دهقانی |
اول |
دانشگاه دخترانه |
54 |
کیان کشمیری |
دوم |
توحید |
55 |
فاطمه اولیایی |
دوم |
دانشگاه دخترانه |
56 |
رضا نیک سیرت |
پنجم |
طباطبایی |
57 |
محمدپارسا ترابی |
سوم |
پیام انقلاب |
58 |
امیرارسلان زراعت کار |
چهارم |
تلاش |
59 |
امیر علی صیاحی |
پنجم |
معارف |
60 |
فاطمه غنی پور |
اول |
دانشگاه دخترانه |
61 |
علی عباسی نیا |
ششم |
معارف |
62 |
سام اسلامی |
چهارم |
خوارزمی |
63 |
کسری اذر کیش |
چهارم |
خوارزمی |
64 |
مهدی فسایی |
دوم |
شهریار |