از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2
به : تمام مدارس ابتدایی دختران
موضوع : نتایج منتخبین مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم
با سلام و احترام ، ضمن تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی بدینوسیله نتایج مرحله اول المپیاد علوم به شرح زیر اعلام می گردد. شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع دانش آموزان منتخب برسانند .
موارد مهم :
1-مرحله دوم پیشرفته در تابستان طبق جدول زیر برگزار می شود.
2-مطالب کلاس یک سوم کتاب سال تحصیلی جدید می باشد.( مثلا اگر امسال پایه چهارم هستند ، یک سوم مطالب کتاب علوم پنجم تدریس می شود.)
3- نفرات اول تا سوم برگزیده در هفته پژوهش که در آذر ماه 98 دوازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا برگزار می شود با لوح تقدیر و هدایا تقدیر خواهند شد.
4-بالاترین نمرات پیشرفته اول و دوم به عنوان برگزیدگان نفرات اول تا سوم انتخاب خواهند شد.
5- حضور دانش آموزان در کلاس ها اجباری است. عدم حضور به منزله انصراف می باشد .
6- ثبت نام در اولین جلسه تابستان روز یکشنبه 98/04/02 خواهد بود .
7- مبلغ 70 هزار تومان به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی به نام پژوهش سرای رازی واریز نمائید . مبلغ واریز شده مسترد نخواهد شد.
ساعت / روز |
9:20 - 8:00 |
10:50 – 9:30 |
12:20 - 11 |
---|---|---|---|
یکشنبه شروع کلاس 98/04/02 به مدت 10 جلسه |
علوم ششم |
علوم پنجم |
علوم چهارم |
الف) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم چهارم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 11 الی 12:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
دایان کوچک پور |
پرند |
15 |
ارغوان نیک نام |
نخبگان امید فردا |
2 |
سنایا درفشی |
علوم پزشکی |
16 |
سوگند شمشادی |
فرهنگ 2 |
3 |
کیانا خوش نیت |
نخبگان امید فردا |
17 |
دیانا پساوند |
پرند |
4 |
آیسا کشاورزی |
علوم پزشکی |
18 |
آیلا ثانی مند |
علوی |
5 |
فاطمه سلطانی |
علوم پزشکی |
19 |
فاطمه شریفی |
ابوقداره |
6 |
عسل رضایی |
17شهریور |
20 |
هانا رازقیان |
علوم پزشکی |
7 |
نیوشا قاسمی نژاد |
17شهریور |
21 |
ملیسا رهبر عالم |
شهدای صاایران |
8 |
نیکا متصدی |
علوم پزشکی |
22 |
سارا افضلی |
شهدای صاایران |
9 |
روشا لایق |
مهرآیین |
23 |
ریحانه هدایتیان |
فرهنگ 2 |
10 |
یکتا حمیدی |
نخبگان امید فردا |
24 |
نیکا جانی پور |
مهرآیین |
11 |
فاطمه سلطانیان |
نخبگان امید فردا |
25 |
ثنا کیانی |
نخبگان امید فردا |
12 |
هلنا یثربی |
مهرآیین |
26 |
آنیتا بیدلی |
مهرآیین |
13 |
مبینا نمازی |
مهرآیین |
27 |
آنیتا شاکر |
نخبگان امید فردا |
14 |
هستی آدین |
نخبگان امید فردا |
|
|
|
ب) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم پنجم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 9:30 الی 10:50)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
غزال صادقی |
دکتر حسابی |
18 |
طهورا حیدری |
دکتر حسابی |
2 |
پارمیس دهقان |
نخبگان امید فردا |
19 |
سولماز قهرمانی |
شهدای صاایران |
3 |
زهرا نوروزی |
علوی |
20 |
فاطمه زاهدی |
شهدای صاایران |
4 |
روشنا بهرامی |
دکتر حسابی |
21 |
سارینا شمسی زاده |
دوستان |
5 |
مهدیه قنبری |
علوم پزشکی |
22 |
وانیا چراغی |
مهرآیین |
6 |
عارفه دوکوهکی |
دکتر حسابی |
23 |
فاطمه حیاتی پور |
مهرآیین |
7 |
نیکا نعمت الهی |
علوی |
24 |
ارنیکا احمدی |
مهرآیین |
8 |
لیدا کارگر |
علوی |
25 |
ریحانه حیاتی پور |
مهرآیین |
9 |
پارمیدا پوست پرداز |
علوی |
26 |
کیانا یزدانی |
مهرآیین |
10 |
مهدیس میر |
علوی |
27 |
مهیا رستم پور |
شهدای صاایران |
11 |
ملینا بهارلو |
فرج اله محمدی |
28 |
فاطمه خلیفه |
دوستان |
12 |
یاسمن سرفراز |
علوی |
29 |
عسل آزادپور |
نخبگان امید فردا |
13 |
کوثر فیجانی |
فرهنگ2 |
30 |
مبینا فروغان |
مهرآیین |
14 |
شیما شهریاری |
ابوقداره |
31 |
نرگس مهدی یار |
مهرآیین |
15 |
هانیه احمدی |
نخبگان امید فردا |
32 |
هستی رفوگران |
نخبگان امید فردا |
16 |
ملیکا ایقانی فرد |
17شهریور |
33 |
آرتمیس رضا زاده |
17 شهریور |
17 |
زهرا عادل زاده |
نخبگان امید فردا |
34 |
اسراء سلیمانی |
17 شهریور |
پ) برگزیدگان مرحله اول پیشرفته المپیاد علوم ششم ( زمان تشکیل کلاس ها روزهای یکشنبه ساعت 8 الی 9:20)
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
رومینا محمدی |
دانشگاه |
22 |
فاطمه القاصی مهر |
دکتر حسابی |
2 |
پارمیس زارع |
نخبگان امید فردا |
23 |
زهرا خبازی |
علوم پزشکی |
3 |
ایرسا آزاد |
نخبگان امید فردا |
24 |
بروشات ضامنی |
دکتر حسابی |
4 |
هلیا زارعی |
فرهنگ2 |
25 |
پانته آ کسرایی |
دکتر حسابی |
5 |
آیدا رستمی نژاد |
نخبگان امید فردا |
26 |
الناز رضایی |
دکتر حسابی |
6 |
آلما عزیزی |
دانشگاه |
27 |
مبینا مختاری |
17 شهریور |
7 |
ریحانه کریمی |
دانشگاه |
28 |
مارال جهان بین |
علوم پزشکی |
8 |
یکتا فانع |
نخبگان امید فردا |
29 |
زهرا رضایی |
علوم پزشکی |
9 |
زینب حسنی |
دانشگاه |
30 |
پرنیان حمیدیان |
دکتر حسابی |
10 |
حریر پورمند |
نخبگان امید فردا |
31 |
پارمیس کسرایی |
دکتر حسابی |
11 |
ریحانه حاجات نیا |
نخبگان امید فردا |
32 |
الهام پور جهرمی |
علوی |
12 |
آنیسا فروزانی |
مهرآیین |
33 |
ملیسا شهبازی |
فرهنگ 2 |
13 |
زهرا علمی |
نخبگان امید فردا |
34 |
تهمینه مرادی |
آزادی |
14 |
دینا مقرنس بند |
نخبگان امید فردا |
35 |
بهار دهقانی |
فرج اله محمدی |
15 |
آلینا راستی |
نخبگان امید فردا |
36 |
فاطمه یزدانی |
گوهر محمودی |
16 |
زهرا ایمانی |
17شهریور |
37 |
شیوا ویسی |
فرج اله محمدی |
17 |
نائیریکا متقی |
مهرآیین |
38 |
غزل علیمحمدی |
آزادی |
18 |
طناز حیدری |
دکتر حسابی |
39 |
آیلا حقیقت |
فرهنگ 2 |
19 |
تارا امین شایان |
دکتر حسابی |
40 |
ساینا بادیه پیما ی جهرمی |
پرند |
20 |
فریور مقدسی |
17شهریور |
41 |
سیده محدثه ابطحی |
دکتر حسابی |
21 |
تبسم مرادی |
آزادی2 |
42 |
ملیکا جولا |
فرهنگ 2 |