از : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 شیراز
به : تمامی مدارس ابتدایی و متوسطه اول
موضوع : برگزیدگان مرحله اول المپیاد انیمیشن و فلش
با سلام و احترام، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و تشکر از کلیه مدیران و پژوهش یاران گرامی
بدینوسیله پذیرفته شدگان مرحله اول المپیاد انیمیشن و فلش دختران و پسران معرفی می گردد . شایسته است پژوهش یاران گرامی موارد زیر را به اطلاع پذیرفته شدگان برسانید .
موارد مهم :
1- دانش آموزان پذیرفته شده می بایست در یک دوره 5 جلسه ای دوره پیشرفته انیمیشن شرکت نمایند .
2- هر دانش آموز پذیرفته شده مبلغ 30 هزار تومان دختران به حساب شماره 4150136269008 بانک ملی و پسران به شماره حساب 4150156512003 بانک ملی واریز نمایند و فیش واریزی را در جلسه اول به همراه داشته باشند .
3 - شرکت دانش آموزان پذیرفته شده ، در مرحله دوم الزامی است ، شرکت نکردن در این دوره به منزله انصراف می باشد.
4- دانش آموزان پذیرفته شده مرحله دوم به جشنواره های استانی و کشوری معرفی می شوند و در یازدهمین جشنواره پژوهشگران امروز دانشمندان فردا تقدیر خواهند شد .
5- اولین جلسه پنج شنبه 23/1/97 دختران ساعت 10 – 30/8 و پسران ساعت 12 – 30/10 می باشد . بقیه جلسات در همین ساعت برگزار می گردد.
الف ) اسامی دانش آموزان برگزیده فلش و انیمیشن پسر ( پنج شنبه ها ساعت 12 – 30/10 – شرع کلاس 23/1/97 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
آروین موحد |
علوی |
11 |
ایمان محمودی |
علوی |
2 |
عرفان احمدی |
شهید دستغیب |
12 |
دانیال برزو |
توحید |
3 |
محمد حسن لیاقت |
توحید |
13 |
امین حسین پور |
علوم پزشکی |
4 |
علیرضا نعمت الهی |
دکتر حسابی |
14 |
محمد حسن آیت |
معارف2 |
5 |
امیر رفعتی |
علوی |
15 |
طاها منصوری |
نسل هوشمند فردا |
6 |
بهزاد یزدانی |
جواد الائمه |
16 |
سعید دلخوش |
نسل هوشمند فردا |
7 |
عرفان رحیمی |
نسل هوشمند فردا |
17 |
حسین هاشمی |
دانشگاه شیراز |
8 |
فرنام تقی پور |
علوی |
18 |
پرهام پناهی |
توحید |
9 |
امیر عباس اسلامی زاده |
رسول اعظم |
19 |
کامیار کریمی |
علوی |
10 |
پارسا قشلاقی |
نواندیشان |
|
|
|
ب) اسامی دانش آموزان برگزیده فلش و انیمیشن دختر( پنج شنبه ها ساعت 10 – 30/8 – شرع کلاس 23/1/97 )
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
ردیف |
نام ونام خانوادگی |
نام آموزشگاه |
1 |
فاطمه زهرا تجرد |
فرزانگان |
11 |
مریم تابنده |
علوی |
2 |
سیده محیا بهشتی |
فرزانگان |
12 |
نیلوفر بهمنی زاده |
17 شهریور |
3 |
مهکامه خرمی |
علوی |
13 |
کیانا شریفی |
اباصالح (عج) |
4 |
دنیا ارجمند |
دانشگاه شیراز |
14 |
هلیا محمودی |
اباصالح (عج) |
5 |
ملیکا شیال شریفی |
علوی |
15 |
صبا عضدی |
اباصالح (عج) |
6 |
محبوبه صیادی زاده |
اباصالح (عج) |
16 |
سما احمدی |
فرهنگ |
7 |
روژان نجیب زاده |
اباصالح (عج) |
17 |
ماریا خزروان |
شهید رجبی |
8 |
بلکا قائدی |
گوهر محمودی |
18 |
سیتا غلامی |
شهید رجبی |
9 |
مبینا صفری |
علوی |
19 |
راضیه پرویز پور |
شاهد 5 |
10 |
هلیا عباسی |
دکتر معطری |
|
|
|