موارد مهم :
1- دانش آموزان برگزیده از مرحله مقدماتی به مرحله پیشرفته اول انتخاب گردیدند .
2- برای دانش آموزان هفت جلسه کلاس آموزشی برگزار می شود. حضور دانش آموزان در کلاس ها الزامی است.
3- دانش آموزان دقت داشته باشند که کلاس های پژوهشسرا با سایر کلاس ها تداخل نداشته باشد.
4- مبلغ پنجاه هزارتومان به حساب شماره 4150156512003 بانک ملی به نام پژوهشسرای رازی واریز گردد. مبلغ واریز شده مسترد نمی گردد.
5- ثبت نام دانش آموزان در جلسه اول توسط اولیاء در پژوهشسرا انجام می شود. (فیش واریزی را در زمان ثبت نام تحویل پژوهشسرا دهید.)
برنامه آموزشی
ساعت / روز |
16:45 – 15:30 |
18:10 – 16:50 |
19:35 – 18:20 |
---|---|---|---|
دوشنبه بعدازظهر شروع کلاس ۲۸ بهمن |
ریاضی سوم |
ریاضی دوم |
- |
ریاضی دوم |
ریاضی سوم |
- |
برگزیدگان المپیاد ریاضی دوم
الف) برگزیدگان المپیاد ریاضی پایه دوم پسران ( دوشنبه ها ساعت 16:45–15:30 ، شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
امیر محمد جلالی |
دانشگاه |
11 |
فرهام رسولی |
امام حسن عسکری (ع) |
2 |
محمد سینا گلستان |
توحید |
12 |
علی تصویری نیا |
شاهد جناب |
3 |
آرش یزدان پناه |
دانشگاه |
13 |
پارسا تقی زاده |
دانشگاه |
4 |
امیر آرتین صالحی |
سیمای فرهنگ |
14 |
آریا حقیقت |
غدیر |
5 |
پوریا نیازی |
توحید |
15 |
محمد گلستانی |
دکتر حسابی |
6 |
محمد حسین منصوری |
دانشگاه |
16 |
آرتین صف شکن |
علوم پزشکی |
7 |
کیان مهر جمشیدی |
روزبهان |
17 |
علی اثنی عشری |
طاها |
8 |
حسین مهرآوران |
امام حسن عسکری (ع) |
18 |
علیرضا نعمت الهی |
علوم پزشکی |
9 |
امیر محمد میر فردی |
علوی |
19 |
آیدین پیروی |
بهارستان |
10 |
امیر کیان سخایی |
صا ایران |
ب) برگزیدگان المپیاد ریاضی پایه دوم پسران ( دوشنبه ها ساعت 18:15–17 ، شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
سپهر فروغی |
دکتر حسابی |
10 |
یونس جاوید |
صا ایران |
2 |
علی الحاقی |
توحید |
11 |
امیرحسین نعیمی |
مهرتابان |
3 |
اهورا رنگه نژاد |
بهارستان |
12 |
امیر طاها خسروی |
پیام انقلاب |
4 |
علی عدالت |
ایرانیان |
13 |
امیر علی وجود |
طاها |
5 |
امیر رضا قاسم خانی |
دکتر حسابی |
14 |
بردیا بهنیا |
توحید |
6 |
پرهام اسفندیاری |
سیمای فرهنگ |
15 |
ماهان هوشیار |
دکتر حسابی |
7 |
تارخ میرعباسی |
علوی |
16 |
رضا شادمان |
روزبهان |
8 |
علی دالوند |
سیمای فرهنگ |
17 |
رهام جعفری |
دانشگاه |
9 |
کیان انصاری |
علوم پزشکی |
18 |
ارشیا جدیت نژاد |
توحید |
برگزیدگان المپیاد ریاضی سوم
الف) برگزیدگان المپیاد ریاضی پایه سوم پسران ( دوشنبه ها ساعت 16:45–15:30 ، شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
آروین تابنده |
توحید |
15 |
ایلیا عبدالملکی |
دانشگاه |
2 |
سام علی پور |
طاها |
16 |
حسین اسلامی |
صاایران |
3 |
آراد حسینی |
مهرتابان |
17 |
سید آرتین طباطبایی |
طاها |
4 |
علی صحراخیز |
طاها |
18 |
ماهان تیموری |
علوی |
5 |
پارسا فرصت |
طاها |
19 |
امیر علی یزدان پناه |
دانشگاه |
6 |
شایان موید |
علوی |
20 |
کوروش یارمحمودی |
توحید |
7 |
ایلیا برخوردار |
خوارزمی |
21 |
پارسا خداخواه |
توکلیان |
8 |
پارساعسکری |
توحید |
22 |
پرهام فرهمند |
طاها |
9 |
رادین فلاحزاده |
دانشگاه |
23 |
پویا علمداری |
سیمای فرهنگ |
10 |
علیرضا حیدری نقد علی |
اسدا... پروا |
24 |
محمد رضا قائدیان |
ایرانیان |
11 |
سید امیر محمد مظلومی |
دکتر حسابی |
25 |
کیارش زارع |
توحید |
12 |
بنیامین افراسیابی |
ایرانیان |
26 |
آرتین کشتگر |
خوارزمی |
13 |
محمد دلنواز |
ایرانیان |
27 |
فربد فیروزمند |
صاایران |
14 |
محمد رضا قلعه نوعی |
علوم پزشکی |
ب) برگزیدگان المپیاد ریاضی پایه سوم پسران (دوشنبه ها ساعت 18:15–17 ، شروع کلاس 28 بهمن 98)
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
ردیف |
نام و نام خانوادگی |
آموزشگاه |
---|---|---|---|---|---|
1 |
بهراد سلطانی |
دانشگاه |
14 |
کیان عبدالمالکی |
دانشگاه |
2 |
سید محمد علی شاه امیری |
سیمای فرهنگ |
15 |
طاها فرهادی |
علوم پزشکی |
3 |
آیدین قاسمی |
دانشگاه |
16 |
پرهام رضایی |
مهرتابان |
4 |
مشه لویحیم |
خوارزمی |
17 |
امیر محمد اسکندری |
صدیقی |
5 |
نیما دهقانی |
سیمای فرهنگ |
18 |
عرفان خورشیدی |
توحید |
6 |
آریا پندخواهی |
علوی |
19 |
روبن یوسف زاده |
خوارزمی |
7 |
امیر نستعین |
طاها |
20 |
علی زنده دل |
ایرانیان |
8 |
محمد پرهام ستوده |
علوم پزشکی |
21 |
سید نامی افقه |
ایرانیان |
9 |
سامان فولادی |
دانشگاه |
22 |
امیر حسین مقیمی |
دانشگاه |
10 |
سامان خوبیاری |
روزبهان |
23 |
محمد جامه کهن |
سبلان |
11 |
شایان شاهی باف |
روزبهان |
24 |
پژمان شکوهی |
صاایران |
12 |
محمد حسین برزین |
علوی |
25 |
محمد طاها ایازی |
صدیقی |
13 |
آرشام اشرف |
سیمای فرهنگ |
26 |
کسری پناهی خو |
ایرانیان |