برندگان این مسابقه به شرح زیر می باشد.
الف: برج ماکارونی |
|||
نام و نام خانوادگی |
مدرسه |
پایه |
رتبه |
مهدی فیض پور |
علوم پزشکی |
5 |
اول |
آراد شیروی |
علوم پزشکی |
5 |
اول |
سینا زارع |
علوم پزشکی |
5 |
اول |
روژان عباسی |
مهرآیین |
6 |
دوم |
فرانک طیبی |
مهرآیین |
6 |
دوم |
امیر بهادر خسروانی |
مسلم |
6 |
سوم |
سهیل دهقان |
مسلم |
6 |
سوم |
امیرحسین کرهی |
مسلم |
6 |
سوم |
سپهر باقری |
دانشگاه |
4 |
اول |
آبتین بهادری |
دانشگاه |
4 |
اول |
محمد مسیح اسد زاده |
دانشگاه |
4 |
اول |
یسنا رضایی |
علوم پزشکی |
3 |
دوم |
آیدا زهری زاده |
علوم پزشکی |
3 |
دوم |
کیمیا علیزاده |
علوم پزشکی |
3 |
دوم |
فاطمه کشتکاران |
غدیر |
4 |
سوم |
عارفه کشتکاران |
غدیر |
4 |
سوم |
امیرارسلان سعادتمند |
معارف |
1 |
اول |
علی اصغر توکلی |
معارف |
1 |
اول |
محمد رضا مولودیان |
معارف |
1 |
اول |
محمد جواد حامدی |
شاکرین |
1 |
دوم |
محمد مهدی معینی |
شاکرین |
1 |
دوم |
محمد حسین کشاورز |
شاکرین |
1 |
دوم |
ب: سازه های خلاقانه با ماکارونی |
|||
نام و نام خانوادگی |
مدرسه |
پایه |
رتبه |
عرشیا همایونی |
علوی |
5 |
اول |
دانیال صادقیان |
علوی |
5 |
اول |
شاهرخ امیری |
علوی |
5 |
اول |
امیر طبری |
علوی |
5 |
اول |
آناهیتا خلقی |
نخبگان امید فردا |
5 |
دوم |
ثریا طباطبایی |
نخبگان امید فردا |
5 |
دوم |
نازنین صادقی |
نخبگان امید فردا |
5 |
دوم |
امیر صادقی |
صاایران |
5 |
دوم |
محمد رضا سلطانی |
صاایران |
5 |
دوم |
محمدرضا بختیاری |
صاایران |
5 |
دوم |
علیرضا پایدار |
خوارزمی |
5 |
سوم |
مهدی لولیا |
صاایران |
5 |
سوم |
پوریا سبزی |
صاایران |
5 |
سوم |
محمد صادق غفاری |
صاایران |
5 |
سوم |
عرشیا غفاری |
صاایران |
5 |
سوم |
آریا اقتداری |
غدیر |
4 |
اول |
محمد رضا جهاندیده |
غدیر |
4 |
اول |
امیرعباس خسرو زاده |
غدیر |
4 |
اول |
آوا کامیاب |
نخبگان امید فردا |
3 |
اول |
کیانا رحمانی پور |
غدیر |
4 |
دوم |
کیمیا رحمانی پور |
غدیر |
4 |
دوم |
یسنا نجفی پناه |
غدیر |
4 |
دوم |
پرنیان محمدی |
علوم پزشکی |
4 |
سوم |
نجوا آل یاسین |
نخبگان امید فردا |
4 |
سوم |
روشان خلف |
نخبگان امید فردا |
4 |
سوم |
فاطمه دهقانی |
نخبگان امید فردا |
4 |
سوم |
وینارز ضیغمی |
مهرآیین |
4 |
سوم |
یلدا اعتماد |
مهرآیین |
4 |
سوم |
پانته آ پیلتن |
مهرآیین |
4 |
سوم |
سروین عباسی |
دانشگاه |
3 |
سوم |
بنیامین کیانی |
صدیقی |
1 |
اول |
رضا قنبری |
صدیقی |
1 |
اول |
حسین قنبری |
صدیقی |
1 |
اول |
مهسا فرخی |
مهرآیین |
2 |
دوم |
مریم فخار |
مهرآیین |
2 |
دوم |
شاینا کسایی |
مهرآیین |
2 |
دوم |
پارسانا پایدار |
مهرآیین |
2 |
سوم |
مبینا محرابی |
مهرآیین |
2 |
سوم |
سوگل توحیدی |
مهرآیین |
2 |
سوم |
ج: ساخت نماد های استان فارس با ماکارونی |
|||
نام و نام خانوادگی |
مدرسه |
پایه |
رتبه |
ابوالفضل کشاورز |
صاایران |
5 |
اول |
|
|
|
|
حمید مشتاقی |
علوی |
4 |
اول |
علیرضا نعمت الهی |
علوی |
4 |
اول |
محمد علی محمدیان |
علوی |
4 |
دوم |
امیرحسین کشاورز |
علوی |
4 |
دوم |
شایان نیاکوثری |
دانشگاه |
4 |
سوم |
امیرحسین علیزاده |
دانشگاه |
4 |
سوم |
محمد مهدی نعمت الهی |
دانشگاه |
4 |
سوم |
حسین بهمنی مهر |
شاکرین |
2 |
اول |
حسین سلیمی |
شاکرین |
2 |
اول |
محمد علی فیروزی |
شاکرین |
2 |
اول |